UWAGA!

W Multikinie „Pudłaki”

 
Elbląg, materiały prasowe dystrybutora
materiały prasowe dystrybutora

Już 10 października w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo uroczą animację „Pudłaki”. Perypetie psotnych świrusów można zobaczyć w ramach akcji „Rodzina do kina” - rodzice płacą za bilet tyle samo co dziecko.

„Pudłaki” to animacja dla całej rodziny zrealizowana na podstawie noweli Alana Snowa. Tytułowe Pudłaki to urocze, psotne świrusy, które uwielbiają zabawę i mają dobre serca. Wiodą spokojne, radosne życie w zbudowanych pod ulicami miasteczka Cheesebridge podziemiach, a ubierają się w pozostawione do recyklingu pudełka, które noszą jak żółwie swoje skorupy. Żyjący na powierzchni ludzie obawiają się ich i opowiadają o nich straszne i nieprawdziwe historie. Jeden z nich, Archibald Snatcher (Ben Kingsley), postanawia pozbyć się podziemnych mieszkańców na zawsze. Z pomocą stworzeniom przychodzi adoptowany przez nie ludzki chłopiec Eggs (Isaac Hempstead-Wright) i lubiąca przygody dziewczynka Winnie (Elle Fanning). Film wyświetlany będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D.
       Reżyseria: Anthony Stacchi, Graham Annable. Scenariusz: Irena Brignull, Adam Pava. Animacja, familijny, USA 2014, 97 min.
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 15 zł (ulgowy) i 19 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 17 zł (ulgowy) i 21 zł (normalny).
       Bilety na film w 3D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 18 zł (ulgowy) i 23 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 20 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny). Do wszystkich biletów na filmy w 3D doliczana jest dopłata 3 zł za użytkowanie okularów 3D.
       W ramach akcji „Rodzina do kina” zapraszamy rodziców z dziećmi do uczestniczenia w premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach - od poniedziałku do niedzieli do godz. 17 rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko.
       Sprawdź, jak możesz kupić tańszy bilet.
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama