UWAGA!

W Multikinie „Udając gliniarzy”

 
Elbląg, materiały prasowe dystrybutora
materiały prasowe dystrybutora

Już 24 października w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo komedię „Udając gliniarzy”.

„Udając gliniarzy” to komedia Luke’a Greenfielda, reżysera „Dziewczyny z sąsiedztwa” i „Pożyczonego narzeczonego”. Greenfield nie tylko wyreżyserował film, ale także współtworzył do niego scenariusz. Dwóch kumpli, Justin (Damon Wayans Jr. - „Policja zastępcza”) i Ryan (Jake Johnson - „Sąsiedzi”), przebiera się za gliniarzy na imprezę kostiumową. Zbieg okoliczności sprawia, że zostają oni uznani za prawdziwych stróżów prawa i uwikłani w mafijne porachunki. W filmie wystąpił także m.in. Andy Garcia („Ocean’s 13”).
       Reżyseria: Luke Greenfield. Scenariusz: Nicholas Thomas, Luke Greenfield. Obsada: Damon Wayans Jr., Jake Johnson, Rob Riggle. Komedia, akcja, USA 2014, 104 min.
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 15 zł (ulgowy) i 19 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 17 zł (ulgowy) i 21 zł (normalny).
       Bilety na film w 3D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 18 zł (ulgowy) i 23 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 20 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny). Do wszystkich biletów na filmy w 3D doliczana jest dopłata 3 zł za użytkowanie okularów 3D.
       Sprawdź, jak możesz kupić tańszy bilet.
      
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama