UWAGA!

W Multikinie World War Z

 
Elbląg, materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

Brad Pitt walczy z zombie na ekranach Multikina. Już 5 lipca będzie można zobaczyć premierowo „World War Z” Marca Forstera, reżysera „Czekając na wyrok”.

Po 10 latach strasznej i wyniszczającej wojny ludzi z zombie świat nigdy nie będzie taki jak dawniej. Ludzie nie są już na szczycie łańcucha pokarmowego - Ziemię opanowały potwory z piekła rodem. Film wyświetlany będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D.
       Film „World War Z” zrealizowany został na podstawie noweli Maxa Brooksa, syna reżysera Mela Brooksa i aktorki Anne Bancroft. Za kamerą stanął Marc Forster, reżyser „007 Quantum of Solace” i „Marzyciela”. W rolach głównych wystąpili zaś m.in.: Brad Pitt („Drzewo życia”), Mireille Enos („Dochodzenie”), James Badge Dale („Iron Man 3”) i Matthew Fox („Zagubieni”).
       Reżyseria: Marc Forster. Scenariusz: Matthew Michael Carnahan, Drew Goddard, Damon Lindelof. Obsada: Brad Pitt, Mireille Enos, James Badge Dale. Science-fiction, akcja, horror, 2013, USA, 116 min.
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 14 zł (ulgowy) i 18 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 16 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny).
       Bilety na film w 3D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 18 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 23 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny). Do wszystkich biletów na filmy w 3D doliczana jest dopłata 2 zł za użytkowanie okularów 3D.
       Sprawdź, jak możesz kupić tańszy bilet.
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama