UWAGA!

W poniedziałek w Kinie „Światowid”

 W poniedziałek w Kinie „Światowid”

Pierwszy dzień tygodnia można zacząć filmowym akcentem! Wystarczy tylko 11 złotych, by w poniedziałek wybrać się do Kina „Światowid”. Dzisiaj, 22 czerwca, grają: „Kapitana Szablozębego i skarb piratów”, „Twarz anioła” oraz „Jurassic World".

Dzieciom i ich rodzicom Kino „Światowid” proponuje film pt. „Kapitan Szablozęby i skarb piratów”. To pełna przygód i humoru historia najgroźniejszego i najbardziej przebiegłego pirata z kraju Wikingów. O czym opowiada? Kapitan Szablozęby już szykuje się do rejsu, jednak chciwy konkurent, Bjorn Wredny, kradnie jego ukochany statek – Mroczną Damę. Złodziej nie wie, że pod pokładem skrył się 11-letni Paluch. Chłopiec, który od najmłodszych lat marzy o służbie pod banderą trupiej czaszki, ma teraz niepowtarzalną okazję, aby dowieść swojej przydatności… Seanse rozpoczną się o godz. 15.45 i 18.30.
       Na dużym ekranie można także obejrzeć sensacyjną historię brutalnego morderstwa młodej studentki, pokazaną z perspektywy dziennikarskiego śledztwa i procesu, w którym media wydały wyrok na długo przed sądem. Zanim powstał film „Twarz anioła”, o tej historii było głośno na całym świecie. Prasa pisała, że „jest w niej wszystko, czego potrzebuje dobry kryminał: morderstwo, miłość, seks, narkotyki, piękna podejrzana i kontrowersyjny prokurator snujący teorię satanistycznej orgii seksualnej, która miała doprowadzić do śmierci niewinnej dziewczyny. Seanse rozpoczynają się o 16.30 i 20.30.
       W repertuarze Kina „Światowid” nie zabrakło także filmu pt. „Jurassic World", w którym na pierwszy plan wysuwają się… dinozaury! Każdego roku do Parku Jurajskiego na Isla Nublar przybywają miliony turystów, by z bliska podziwiać odtworzone genetycznie dinozaury. Tymczasem w laboratoriach trwają prace nad kolejnymi mutacjami genetycznymi, w wyniku których naukowcy powołują do życia dinozaura o cechach tyranozaura, karnotaura i welociraptora. Monstrum jest większe, groźniejsze, inteligentniejsze i… wymyka się spod kontroli. Seanse rozpoczynają się o godz. 17.30 i 20.00.
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)