UWAGA!

W Światowidzie "Mama"

 
materiały prasowe dystrybutora
materiały prasowe dystrybutora

Penélope Cruz - laureatka Oscara, muza Pedro Almodóvara i Woody’ego Allena, debiutuje jako producentka, kreując w filmie „Mama” - jak sama podkreśla - najbardziej złożoną, a zarazem najpiękniejszą rolę w karierze. Kino Światowid zaprasza od 11 do 24 grudnia na film „Mama”.

Wszystko w życiu Magdy ma się zmienić. Straciła pracę w szkole, a lekarz przedstawił jej straszną diagnozę: rak piersi. Terapia skutkuje. Tylko że przychodzi druga diagnoza – kolejny nowotwór w drugiej piersi. Magda jednak podchodzi do sytuacji z humorem, w otoczeniu najbliższych: 10-letniego syna, piłkarskiego talentu; ginekologa, który… kocha śpiewać, wreszcie nowopoznanego mężczyzny, który właśnie stracił żonę i córkę.
       Magda wierzy tylko w życie tu i teraz, a nie w to, co może na nią czekać po drugiej stronie. Wierzy, że tu i teraz trzeba przeżyć jak najlepiej, czerpiąc z tego jak najwięcej radości. Nie wie, że czeka ją jeszcze jedna próba, przeznaczenie rzuci jej kolejne wyzwanie.
       Penélope Cruz partneruje wybitny hiszpański aktor, trzykrotny laureat Nagrody Goya – Luis Tosar.
       [Julio] Medem - podobnie jak jego bardziej utytułowany rodak Pedro Almodóvar - potrafi jednak ze składników pośledniej jakości ulepić autentycznie wzruszającą baśń. Z jednej strony broni go humor, którym "Mama" wypełniona jest po brzegi ("Zostało mi sześć miesięcy życia? Akurat skończy mi się zasiłek" - zauważy z przekąsem Magda). Z drugiej - świetna, dojrzała kreacja Penelope Cruz. Łukasz Muszyński, Filmweb
      
       Reżyseria: Julio Médem
       Scenariusz: Julio Médem
       Produkcja: Hiszpania, Francja
       Czas trwania: 111 minut
       materiały: dystrybutor filmu
      
       Cena biletu: 16 złotych (normalny), 14 złotych (ulgowy), 11 złotych (w poniedziałki). Rezerwacja i zakup biletów on-line
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)