UWAGA!

W Światowidzie Smerfy 2

 
materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

Uwielbiane Smerfy powracają! W kolejnym filmie familijnym łączącym żywą akcję z animacją Gargamel tworzy kilka złośliwych smerfopodobnych kreatur, mając nadzieję, że pozwolą mu one posiąść pełną mocy, magiczną istotę Smerfów. „Smerfy 2” w kinie „Światowid” od piątku, 2 sierpnia.

Smerfy szykują z okazji urodzin Smerfetki przyjęcie niespodziankę. Wszyscy w okolicy są bardzo zajęci przygotowaniami i nie chcą zdradzić jubilatce, co robią. Jedyna dziewczyna w wiosce czuje się więc wyobcowana jeszcze bardziej niż zwykle.
       Tymczasem w Paryżu Gargamel zostaje okrzyknięty gwiazdą rozrywki, jednak wciąż mu mało pieniędzy i władzy. Na dodatek kończy mu się smerfesencja – dający magiczną moc wyciąg ze smerfów. Okrutnik tworzy więc Vexy i Hackusa – smerfopodobne stworzenia zwane Naughties. Ale okazuje się, że tylko z prawdziwych niebieskich skrzatów może uzyskać upragniony eliksir. Gargamel porywa więc Smerfetkę, która jako jedyna zna zaklęcie mogące przemienić Naughties w smerfy. Na ratunek uprowadzonej ruszają nad Sekwanę Papa Smerf, Ciamajda, Maruda i Laluś. Sami nie poradzą sobie jednak z groźnym czarownikiem, proszą więc o pomoc zaprzyjaźnionych ludzi – Grace i Patricka Winslowów oraz ich synka Blue.
       W polskiej wersji językowej głosów użyczają m.in. Jerzy Stuhr – Gargamel, Małgorzata Socha – Smerfetka czy Agnieszka Dygant – Vexy.
      
       Film „Smerfy2” w kinie Światowid od 2 do 15 sierpnia. Cena biletu: 2D 12 i 14 zł; 3D 15 i 17 zł. Rezerwacja i zakup biletów on-line na stronie.
      
       reżyseria: Raja Gosnell
       scenariusz: J. David Stem, David N. Weiss, Jay Scherick, David Ronn, Karey Kirkpatrick
       gatunek: animacja, familijny, komedia
       produkcja: USA
       czas trwania: 105 minut
       opis: dystrybutor filmu
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)