UWAGA!

W Światowidzie "Święty Mikołaj dla wszystkich"

 
materiały prasowe dystrybutora
materiały prasowe dystrybutora

Trzy młode zwierzaki postanawiają upewnić się, że dostaną prezenty od Św. Mikołaja. Wyruszają do Mikołaja z listem… Animacja „Święty Mikołaj dla wszystkich” w kinie Światowid od 4 do 17 grudnia.

Już niedługo Gwiazdka – czas prezentów dla wszystkich dzieci. Ale co ze zwierzakami? Czy Mikołaj o nich zapomniał? A może po prostu o nich nie wie? Trzy młode zwierzaki postanawiają to zmienić i wyruszają na spotkanie z Mikołajem. Niosą ze sobą listę prezentów dla całej gromady swych przyjaciół. Jednak do Gwiazdki nie zostało już wiele czasu, a droga jest długa i pełna niebezpieczeństw. Chyba będą z tego potrójne kłopoty.
      
       reżyseria: Albert 't Hooft, Paco Vink
       scenariusz: Arnoud Rijken, Michiel Snijders
       gatunek: animacja, dla dzieci
       produkcja: Belgia, Holandia
       czas trwania: 65 min
       materiały: dystrybutor filmu
      
       Cena biletu: 16 złotych (normalny), 14 złotych (ulgowy), 11 złotych (w poniedziałki). Rezerwacja i zakup biletów on-line
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • cytat:-W Światowidzie "Święty Mikołaj dla wszystkich". Ha, ha, trzeba było napisać w tytule :"dla tych co mają kasę, dla wybranych" bo nie dla wszystkich :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  2
  BobBudowniczy(2015-12-02)
 • nie świruj co to jest 16 zyla? odpóść sobie kilka browarów i idź z dzieckiem do kina i nie smuć
 • a co ma zrobić jak nie pije i nie pali a mimo wszystko nie stać na kino. .. .. czasami choroba zabiera nam wszystko, wiem bo też mam podobnie śmiertelna choroba dziecka zmusiła do rezygnacji z pracy 16 zł dla Ciebie to kilka browarów a dla mnie chleb na cały miesiąc. .. bo na utrzymanie siebie i dzieci po opłaceniu rachunków i wykupieniu leków zostaje mi łącznie ok 148zł. .. to niczyja wina tak się ułożyło, każdego mogło spotkać. .. do kina dzieciaka samego nie wpuszczę, biorąc jedno muszę wziąć drugie razem 40 zł. .. .czasami chodzimy w poniedziałki(jest taniej), ale w grudniu musimy odpuścić. .. .kup mi bilety chętnie z nimi pójdę, albo nie daj mi te 40zł to może kupię im po czekoladzie na święta. .. mądralo. .. Podobnie może mieć BobBudowniczy. .. zanim powiesz komuś nie świruj, pomyśl. .. i jeszcze jedno mądralo odpuść piszemy przez u z a nie ó! Życzę Ci wesołych Świąt i szczęśliwego nowego roku. .. ma rację Bob kino nie jest niestety dla wszystkich. .