UWAGA!

W Światowidzie Thor ratuje przyjaciół

 materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

Czy zarozumiałemu nastolatkowi z magiczną bronią uda się ochronić bliskich przed Złą Królową i armią Olbrzymów? O tym mogą przekonać się najmłodsi widzowie już od najbliższego piątku, 21 czerwca. Animacja „Thor ratuje przyjaciół” w Kinie „Światowid”.

Thor, młody kowal, marzy o tym, by dokonać w życiu rzeczy wielkich. Natomiast jego matka ma wobec młodego mężczyzny inne, nieco bardziej przyziemne plany...
       Nikt nie wie, że Hel, Królowa Podziemnego Świata, knuje podły spisek, który zagraża zarówno ludziom,jak bogom. Zrządzeniem losu, do rąk Thora trafia najpotężniejsza broń na świecie, młot Miażdżyciel. Kiedy Olbrzymi przypuszczają atak, biorąc jeńców, wśród których znalazła się najlepsza przyjaciółka Thora, Edda, Thor musi stanąć na wysokości zadania i posiąść sztukę władania młotem, żeby stawić czoło siłom zła.
       „Thor ratuje przyjaciół” to wycieczka do niezwykłej krainy Wikingów, gdzie wszystko jest możliwe. Historia przekonuje, że Wikingowie wiedzą nie tylko jak wytresować smoka, ale także jak oswoić magiczne przedmioty. „Thor ratuje przyjaciół” to mądra i zabawna opowieść o sile, która drzemie w każdym z nas, o odwadze i roli prawdziwej przyjaźni.
      
       Animacja „Thor ratuje przyjaciół” w kinie „Światowid” od 21 czerwca do 4 lipca. Cena biletu: 14 i 12 zł. Rezerwacja i zakup biletów on-line na stronie.
       Reżyseria: Óskar Jónasson, Toby Genkel, Gunnar Karlsson
       Scenariusz: Friðrik Erlingsson
       Czas: 84 min
       Produkcja: Islandia, Niemcy, Irlandia 2013
       Opis: dystrybutor filmu
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)