UWAGA!

Wakacje w... kinie!

 
Wakacje w... kinie!

Filmowe nowości oraz akcje: „Mała Letnia Akademia Filmowa”, „Zbiórka filmowa 6 za 10” i „Tanie Poniedziałki”– to propozycje Kina „Światowid” na niepogodę. Sprawdź, na co warto wybrać się do kina.

- Filmowym hitem, najchętniej oglądanym w ostatnich tygodniach przez elblążan są „Minionki” – mówi Aleksandra Bielska z Kina „Światowid”. – Przygody tych zabawnych stworków będzie można oglądać do najbliższego czwartku 23 lipca.
       To nie jedyna propozycja dla dzieci. W repertuarze znalazła się także opowieść o wyprawie do wnętrza ludzkiego umysłu - najniezwyklejszego miejsca na świecie, czyli „W głowie się nie mieści.
       - Wkrótce na ekrany wejdą „Koko smoko” i „Mały książę” – zapewnia Aleksandra Bielska.
      
       Letnia Mała Akademia Filmowa

       To właśnie bajkę „Koko smoko” będzie można obejrzeć 28 lipca podczas kolejnego spotkania Letniej Małej Akademii Filmowej. Tym razem, przed seansem, dzieci wezmą udział w warsztatach animacji plastelinowej.
       Każde spotkanie LMAF to wspólne oglądanie bajki i warsztaty. Dzieci m.in. tworzą komiks, biorą udział w warsztatach filmowych i plastycznych.
       - Na koniec sierpnia zaplanowaliśmy podsumowanie. Mali kinomani, oprócz tego, że obejrzą film, będą mieli szansę zobaczyć, jak działa kino „od kuchni”. A na sam koniec każdy będzie mógł wziąć udział w zabawie konkursowej – mówi Aleksandra Bielska.
       Do Letniej Małej Akademii Filmowej, pod nr 55 611 20 56, można zapisywać dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Koszt udziału w spotkaniu wynosi 20 zł.
      
       Tanie poniedziałki i zbiórka kinowa
       W repertuarze Kina „Światowid” nie brakuje także filmowych nowości. W aktualnym repertuarze znalazły się: „Magic Mike XXL”, „Cena sławy” i „Lost River”. Już 23 lipca na dużym ekranie będzie można także „Klucz do wieczności”, a wkrótce m.in: „Amy”, „Ant-Man”, „Imperium robotów”, „Szubienica”, „Dar” oraz „Żyć nie umierać”. Miłośnikom oglądania filmów na dużym ekranie Kino „Światowid” proponuje poniedziałkowe i wtorkowe akcje.
       - „Tanie poniedziałki” w Kinie „Światowid” cieszą się bardzo dużą popularnością. Aby filmowe świętowanie trwało dłużej proponujemy kinomanom także „Zbiórkę kinową” – mówi Aleksandra Bielska.
       Akcja „Zbiórka filmowa 6 za 10” polega na tym, że grupy sześcioosobowe, które we wtorki wybiorą się na film 2D, zapłacą tylko 10 złotych od osoby.
       – Liczymy na to, że naszą akcją zachęcimy rodziny i przyjaciół do wspólnego spędzania wolnego czasu w kinie – dodaje Aleksandra Bielska.
       Na co dzień bilety na film w 2D kosztują 16 zł i 14 zł (ulgowy), w 3D – 17 zł i 15 zł (ulgowy). W ramach akcji Tani Poniedziałek w Kinie „Światowid” bilet na seans 2D kosztuje 11 zł, na seans 3D – 15 zł (+ 2 zł za wypożyczenie okularów).
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)