UWAGA!

„Wędrówki z dinozaurami” 3D w Multikinie

Elbląg, „Wędrówki z dinozaurami” 3D w Multikinie

W najbliższy piątek 3 stycznia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo fantastyczny film familijny „Wędrówki z dinozaurami” 3D.

Po raz pierwszy w historii kina widzowie zobaczą, jak tak naprawdę wyglądał świat, gdy żyły dinozaury. Wytwórnia Twentieth Century Fox zaprasza na fantastyczny film familijny, dzięki któremu zajrzymy do prehistorycznego świata.
       Paczi jest odważny, a jednocześnie zabawowy i sympatyczny. Żyje w górnej kredzie, czyli ostatnim okresie ery mezozoicznej (która trwała około siedemdziesięciu milionów lat temu) na obszarze, odpowiadającym dzisiejszej Alasce. Ten mały dinozaur stawia czoło wielkim wyzwaniom i zostaje bohaterem.
       Filmowcy musieli wykazać się bujną wyobraźnią, kreując świat, w którym żyje Paczi, o czym już od najbliższego piątku będą mogli przekonać się widzowie.
       Reżyser: Barry Cook, Neil Nightingale. Obsada: John Leguizamo, Charlie Rowe, Karl Urban, Angourie Rice. Animacja, familijny, Australia, USA, Wielka Brytania, 2013, 87 min.
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 14 zł (ulgowy) i 18 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 16 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny).
       Bilety na film w 3D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 18 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 23 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny). Do wszystkich biletów na filmy w 3D doliczana jest dopłata 2 zł za użytkowanie okularów 3D.
       Sprawdź, jak możesz kupić tańszy bilet.
      
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Jest już na necie, więc po co płacić za kino; ) playerhd. pl/wket/4945/Walking-with-Dinosaurs-3D
  • Dlaczego w Multikinie i Światowidzie nie ma kina 6d, na co czekają te dwie firmy. Mniejsze miasta od Elbląga już dawno mają a u nas jest jedno-prywatne.
Reklama