UWAGA!

Weekend tylko dla dorosłych

 
Elbląg, Scena ze spektaklu: na zdj. Anna Suchowiecka i Mariusz Michalski
Scena ze spektaklu: na zdj. Anna Suchowiecka i Mariusz Michalski (fot. arch. teatru)

Na sobotni i niedzielny (22 i 23 czerwca) wieczór Teatr im. Aleksandra Sewruka proponuje pełnoletnim widzom pikantny spektakl „Sceny miłosne dla dorosłych". To rzecz o sprawach damsko - męskich z przymrużeniem oka.

„Sceny miłosne dla dorosłych" to komedia z piosenkami w wykonaniu aktorów wcielających się w kolejnych bohaterów opowieści. Jest więc studentka i wykładowca, innym razem prostytutka i senator RP, kolejna para to żona i mąż w statecznym, wieloletnim związku. Jest też rola kobiety o dobrej duszy i cwanego podrywacza, no i rola pary obojga płci zafascynowanej seksem.
       Spektakl, który powstał na podstawie tekstu Zbigniewa Książka, jest zabawny, łatwy i przyjemny. Jego reżyserem jest Bogusław Semotiuk, aktor filmowy i teatralny, reżyser spektakli teatralnych, profesor nadzwyczajny, wykładowca łódzkiej szkoły filmowej. Elblążanom dał się poznać, jako reżyser „Scenariusza dla trzech aktorek" Bogusława Schaeffera (2003 r.) czy „Testosteronu" (2010 r.).
       Na scenie zobaczymy: Irenę Adamiak (nagroda Aleksandra 2008), Annę Suchowiecką, Tomasza Czajkę (nagroda Aleksandra 2008) i Mariusza Michalskiego. Towarzyszy im dwuosobowy zespół muzyczny: Dariusz Łapkowski (pianino) i Szymon Zuehlke (saksofon).
       Wieczór w teatrze upływa w kawiarnianym klimacie, widzowie siedzą przy stolikach i - uwaga - część akcji dzieje się między nimi.
      
       "Sceny miłosne dla dorosłych", sobota (22 czerwca), g. 19 i niedziela (23 czerwca), g. 18. Cena biletu: 25 zł (ulgowy), 30 zł (normalny).
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • A kiedy zagracie "Jednorękiego ze Spokane"? świetny spektakl i świetne kreacje aktorskie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  ElżbietaT.(2013-06-25)
 • Świetny spektakl, naprawdę polecam każdemu :) mam nadzieję, jak Pani poniżej, że do repertuaru w nowym sezonie znów dołączy "Jednoręki", niestety nie miałam szansy obejrzeć go w tym roku
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  tfuyghycffyd(2013-06-28)
Reklama