UWAGA!

Weekendowe Poranki z Agi Bagi

Elbląg, Weekendowe Poranki z Agi Bagi

Stęskniliście się za Agingami i Bagingami? Ulubieni bohaterowie maluchów powracają w serii radosnych i wyjątkowo muzycznych krótkometrażówek, które zaprezentujemy w pierwszej połowie kwietnia podczas weekendowych Poranków w Multikinie. Poranki to projekt skierowany do dzieci w wieku 3-6 lat.

„Agi Bagi” to topowy polski serial animowany skierowany do przedszkolaków, przetłumaczony na 10 języków i emitowany w 50 krajach. Światowa premiera pierwszego sezonu serialu (13 odcinków) odbyła się 1 kwietnia 2015 r.
       W ramach Poranków o godz. 10:30 w weekendy zaprezentujemy widzom pięć odcinków w tym trzy nieemitowane dotąd na wielkim ekranie. Dodatkowo zaprezentujemy uwielbiany przez dzieci teledysk z piosenką „Zebromarchewka”. Łączny czas trwania bloku: 50 min.
      
       Opis serialu:
       Serial „Agi Bagi“ opowiada o przygodach mieszkańców planety, która ma dwie strony: Agi i Bagi, oraz o wzajemnych relacjach pomiędzy mieszkańcami tej planety, plemionami Agingów i Bagingów. Każdy epizod porusza wątek związany ze środowiskiem i pokazuje jak sobie radzić wspólnymi siłami, żeby żyć w harmonii z naturą. Prezentując przygody bohaterów, w unikatowy sposób przemyca ważne elementy edukacyjne, które są tak istotne na etapie rozwoju dziecka, a jednocześnie często pomijane w bajkach w tej grupie docelowej.
       Zestaw zawiera odcinki:
       „Księżyc”
       „Nauka śpiewu”
       „Skąd się biorą witaminki?”

       „Co jest po drugiej stronie?”
       „Urodzinowy pomnik Wodza”
       „Zebromarchewka”
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama