UWAGA!

Wesołe Halloween dla dzieci

Wesołe Halloween dla dzieci

W sobotę, 31 października w kinie Światowid zaroi się od duszków, zjawek, potworków i wiedźm. A wszystko, dlatego że małymi kroczkami zbliża się "Wesołe Halloween dla dzieci". W programie konkursy i projekcja filmu "Hotel Transylwania 2".

Dzień przed Wszystkimi Świętymi w wielu krajach obchodzony jest na różne sposoby. Jednak od kilku lat dużą popularnością cieszy się zwyczaj związany z maskaradą, który najhuczniej fetowany jest w Stanach Zjednoczonych. Chodzi oczywiście o Halloween, które do Polski przywędrowało w latach 90.
       - W związku z tym, że przebieranki największą frajdą sprawiają dzieciom, kino Światowid zaprasza wszystkich najmłodszych do udziału w konkursie na najstraszniejsze przebranie - mówi Joanna Niewiadomska z kina Światowid. - Na zwycięzców czekają nagrody. W Halloween, wiadomo - cukierek, albo psikus! Nie chcemy, żeby dzieci były zmuszone psocić, dlatego łakoci - nie zabraknie.
       Nie obędzie się także bez projekcji filmowej. Na ekranie straszyć będą wampirki z "Hotelu Transylwania 2". Zarząd Hotelu Transylwania zmienił nieco regulamin i teraz pośród upiorów mogą w nim mieszkać także ludzie. No, ci nieco bardziej odważni ludzie. Ale Drac nie wszystko widzi w różowych (czy może raczej czarnych) barwach, obawia się bowiem, że jego półczłowieczy-półwampirzy wnuk nie przejawia symptomów wampira… Zamierza więc, łącząc siły z Frankiem, Murrayem i Griffinem, poddać go wampirzemu treningowi.
      
       "Wesołe Halloween dla dzieci" w sobotę, 31 października o godz. 12. Bilet wstępu: 10 zł.
      
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Jest to tzw. święto pogańskie, ludzi niewierzących. Przykro, że dyrektor CSE dał przyzwolenie na propagowanie i nagłaśnianie tego wydarzenia. Nie obchodzi się czegoś takiego ani w szkołach ani w przedszkolach. Wiem, że niektóre placówki organizują w tym czasie Bale Wszystkich Świętych, co jest trafionym pomysłem. Śwatowid nie ma się więc czym chwalić, no może jedynie tym, że robi wodę z mózgu dzieciom i młodzieży i zaśmieca im umysły i niszczy ich wrażliwość. Pracownicy kina!- nie tędy droga- promujcie piękno i prawdziwe wartości.
 • Zgadzam się z poprzednim komentarzem. Nie należy propagować, czegoś co jest złe dla dzieci. Wiadomo, że przede wszystkim chodzi o sumienie i kształtowanie właściwych wartości, ale jest to też złe dla emocji dzieci. Niejedno dziecko po takiej imprezie będzie miało koszmary nocne i zesika się w łóżko.
 • Mądry rodzic unika takich imprez dla swojej pociechy. Jest tyle super atrakcji w wolne dni od nauki- a największą z nich jest spacer z rodzicem i rozmowa z nim :)
 • Smutne jest to, że w Światowidzie promuje się taką maskaradę potworków, wypaczając przy tym u młodych pokoleń wrażliwość na piękno i dobro.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  zatroskanamama(2015-10-23)