UWAGA!

Zbiórka! Idziemy do kina

 
Zbiórka! Idziemy do kina

„Minionki”, „W głowie się nie mieści”, „Cena sławy”, „Randka z królową” – to tylko niektóre filmowe propozycje Kina „Światowid”. – Lato bywa gorące, ale nie ceny biletów na filmy – przekonuje Aleksandra Bielska z Kina „Światowid”.

- „Tanie poniedziałki” w Kinie „Światowid” cieszą się bardzo dużą popularnością. Aby filmowe świętowanie trwało dłużej proponujemy kinomanom także „Zbiórkę kinową” – mówi Aleksandra Bielska.
       Akcja „Zbiórka filmowa 6 za 10” polega na tym, że grupy sześcioosobowe, które we wtorki wybiorą się na film 2D, zapłacą tylko 10 złotych od osoby.
       – Liczymy na to, że naszą akcją zachęcimy rodziny i przyjaciół do wspólnego spędzania wolnego czasu w kinie – dodaje Aleksandra Bielska.
       Na co dzień bilety na film w 2D kosztują 16 zł i 14 zł (ulgowy), w 3D – 17 zł i 15 zł (ulgowy). W ramach akcji Tani Poniedziałek w Kinie „Światowid” bilet na seans 2D kosztuje 11 zł, na seans 3D – 15 zł (+ 2 zł za wypożyczenie okularów).
      
       W tym tygodniu można wybrać się na: „Minionki”, „W głowie się nie mieści” w wersji 2D i 3D, „Cenę sławy”, „Randkę z królową”, „Idola”, „Lost River” lub „Nową dziewczynę”. Szczegółowy repertuar dostępny jest tutaj.
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)