UWAGA!

Znacie tanie poniedziałki w Kinie Światowid?

 
Znacie tanie poniedziałki w Kinie Światowid?

„Tarzan. Król dżungli”, „Nie ma tego złego”, „Bank Lady” oraz „Szef” to propozycja kina Światowid na dzisiejsze (4 sierpnia) popołudnie i wieczór. W poniedziałki bilet na seans kosztuje tylko 11 zł.

Sympatyczna małpa Kala znajduje w dżungli opuszczone ludzkie niemowlę. Mimo początkowej nieufności stada, postanawia zaopiekować się dzieckiem – tak zaczyna się historia Tarzana. Najnowszą filmową adaptację tej niezwykłej historii młodego chłopca w Kinie Światowid można oglądać do 14 sierpnia. Dzisiaj (4 sierpnia) seanse filmu „Tarzan. Król dżungli” rozpoczynają się o godz. 15.30, 16.15 i 18.
       Film "Bank Lady" opowiada historię pierwszej kobiety w Niemczech, która dokonała kilkunastu zorganizowanych napadów na banki. Film ten jest brawurową kombinacją kina sensacyjnego i romansu. Dzisiaj w Kinie Światowid seans „Bank Lady” rozpocznie się o godz. 17.30.
       Miłośnicy komedii mają do wyboru dwa filmy. O godz. 19.45, wybierając się na film pt. „Szef” można poznać losy Carla Caspera, który traci pracę szefa kuchni i otwiera budkę z jedzeniem... Wkrótce jego nowy projekt staje się głośny w całej Ameryce, zaś Carl zyskuje sławę twitterowego celebryty!
       Natomiast „Nie ma tego złego” to komedia romantyczna o Leo. Jego była żona otrzymuje propozycję wydania książki opartej na blogu o znaczącym tytule „Czemu jesteś do bani”. Z kart świeżo wydrukowanego dzieła wszyscy znajomi i nieznajomi dowiadują się o pikantnych szczegółach nieudanego związku Leo. Załamany mężczyzna nie oczekuje od życia już niczego dobrego. Wtedy poznaje Colette – kobietę swoich marzeń. Niestety, problem w tym, że wybranka jego serca właśnie wychodzi za mąż… za innego. Początek seansu o godz. 20.
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)