[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Aktywuj się z MOSiR-em – one wygrały wejściówkę na Aqua Fitness

2019-09-09
Aktualizowany 2019-09-13 13:20
 
Elbląg, Aktywuj się z MOSiR-em – one wygrały wejściówkę na Aqua Fitness

Po wakacyjnej przerwie ponownie ruszają zajęcia w ramach akcji Aktywuj się z MOSiR-em. Będą ćwiczenia zarówno w wodzie, jak i na sali gimnastycznej. Tym razem dla naszych Czytelników mamy do wygrania 2 wejściówki na zajęcia Aqua Fitness na Krytej Pływalni. Sprawdź, czy wygrałaś.

Wejściówkę na zajęcia Aqua Fitness wygrały: Agnieszka Dąbrowska i Małgorzata Trocka. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.

 

Program Aktywuj się z MOSiR-em cieszy się dużym zainteresowaniem wśród elblążan. W ofercie można znaleźć Zumbę i Jogę, a także zajęcia na basenach. Dla młodszych jest nauka pływania, a dla seniorów aerobik w wodzie. Są też zajęcie Aqua Fitness, w które odbywają się codziennie, na przemian na Krytej Pływalni i w CRW Dolinka.

Dla naszych Czytelników mamy 2 wejściówki na zajęcia Aqua Fitness, z których można skorzystać do końca września na Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej 68.

Aby je wygrać, należy przesłać wiadomość na adres konkurs@portel.pl, w temacie wiadomości wpisując Aqua Fitness: a w treści swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie, dlaczego chcesz wybrać się na te zajęcia? Wygrywa osoby, które najciekawiej odpowiedzą na to pytanie. Rozwiązanie konkursu 13 września.

 

 UWAGA! W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
            
            ***
            1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
            2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
            3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
            4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
            5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
            Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • A bilety wstępu na basen Dolinkę z cichca poszły od 1 września w górę. Za 1 godz. 13 zł. Wstyd Panie Prezydencie Wróblewski !!! Przed chwilą chwalił się Pan dofinansowaniem do tego basenu z programów unijnych, ale o podwyżce i tak jak na kieszeń elblążan drogich biletów to cicho sza!!! Jakie były powody tej podwyżki skoro zawsze twierdzono, że ten basen przynosi dochody. Może jakieś wytłumaczenie? Trochę pogrzebałem i już wiem na co były te podwyżki. Moja wiedza z piątkowego artykułu Pani Marii Kasprzyckiej (w Portalu) Cytat, ,Niemal równo po połowie podzieliły (władze miasta: Prezydent i Rada Miejska) 300.000 zł między radnych i zarząd miasta na ogarnięcie najpilniejszych potrzeb. Tak więc 154 000 zł wydano na nową Skodę Superb dla szefostwa, a na remont trzech pomieszczeń Rady Miasta przeznaczono 156.545,93 zł. No i już wiem skąd ta podwyżka w mieście tak ubogim we wszelkie sportowe atrakcje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Pływak 13zł(2019-09-09)
Reklama