UWAGA!

Aktywuj się z MOSiR-em – one wygrały wejściówkę na Aqua Fitness

2019-09-09
Aktualizowany 2019-09-13 13:20
 
Elbląg, Aktywuj się z MOSiR-em – one wygrały wejściówkę na Aqua Fitness

Po wakacyjnej przerwie ponownie ruszają zajęcia w ramach akcji Aktywuj się z MOSiR-em. Będą ćwiczenia zarówno w wodzie, jak i na sali gimnastycznej. Tym razem dla naszych Czytelników mamy do wygrania 2 wejściówki na zajęcia Aqua Fitness na Krytej Pływalni. Sprawdź, czy wygrałaś.

Wejściówkę na zajęcia Aqua Fitness wygrały: Agnieszka Dąbrowska i Małgorzata Trocka. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.

 

Program Aktywuj się z MOSiR-em cieszy się dużym zainteresowaniem wśród elblążan. W ofercie można znaleźć Zumbę i Jogę, a także zajęcia na basenach. Dla młodszych jest nauka pływania, a dla seniorów aerobik w wodzie. Są też zajęcie Aqua Fitness, w które odbywają się codziennie, na przemian na Krytej Pływalni i w CRW Dolinka.

Dla naszych Czytelników mamy 2 wejściówki na zajęcia Aqua Fitness, z których można skorzystać do końca września na Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej 68.

Aby je wygrać, należy przesłać wiadomość na adres konkurs@portel.pl, w temacie wiadomości wpisując Aqua Fitness: a w treści swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie, dlaczego chcesz wybrać się na te zajęcia? Wygrywa osoby, które najciekawiej odpowiedzą na to pytanie. Rozwiązanie konkursu 13 września.

 

 UWAGA! W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
            
            ***
            1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
            2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
            3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
            4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
            5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
            Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • A bilety wstępu na basen Dolinkę z cichca poszły od 1 września w górę. Za 1 godz. 13 zł. Wstyd Panie Prezydencie Wróblewski !!! Przed chwilą chwalił się Pan dofinansowaniem do tego basenu z programów unijnych, ale o podwyżce i tak jak na kieszeń elblążan drogich biletów to cicho sza!!! Jakie były powody tej podwyżki skoro zawsze twierdzono, że ten basen przynosi dochody. Może jakieś wytłumaczenie? Trochę pogrzebałem i już wiem na co były te podwyżki. Moja wiedza z piątkowego artykułu Pani Marii Kasprzyckiej (w Portalu) Cytat, ,Niemal równo po połowie podzieliły (władze miasta: Prezydent i Rada Miejska) 300.000 zł między radnych i zarząd miasta na ogarnięcie najpilniejszych potrzeb. Tak więc 154 000 zł wydano na nową Skodę Superb dla szefostwa, a na remont trzech pomieszczeń Rady Miasta przeznaczono 156.545,93 zł. No i już wiem skąd ta podwyżka w mieście tak ubogim we wszelkie sportowe atrakcje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Pływak 13zł(2019-09-09)
Reklama