UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Bezpieczni w ruchu drogowym

Sekcja Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu ogłasza konkurs plastyczny dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych pt. "Bezpieczni w ruchu drogowym".

Najciekawsze prace zostaną wyróżnione nagrodami i dyplomami. Dwanaście najciekawszych zostanie wydrukowanych w kalendarzu na rok 2002. Konkurs odbywa się w dniach od 20 kwietnia do 20 maja. Tematyka konkursu związana jest z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Technika prac dowolna, na formacie A4 lub A3. Udział w konkursie biorą uczniowie klas 1-3 szkół podstawowyh. Prace konkursowe, podpisane na odwrotnej stronie imieniem i nazwiskiem autora, adresem zamieszkania oraz numerem szkoły, należy przesłać do 20 maja 2001 roku (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji.82-300 Elbląg ul. Królewiecka 106. Oceny prac dokona komisja konkursowa. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród i wyróżnień nastąpi 1 czerwca na festynie z okazji Dnia Dziecka. Organizator zastrzega możliwość wykorzystania zgłoszonych prac w materiałach edukacyjnych opracowywanych w ramach programu prewencyjnego "Bezpieczna Droga".
Dragon
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama