UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

DKF: "Moja matka" - oni wygrali bilety

2016-02-10
Aktualizowany 2016-02-11 09:55
Elbląg, materiały prasowe dystrybutora
materiały prasowe dystrybutora

Na najbliższym spotkaniu DKF, w czwartek 11 lutego o godz. 19 na Sali Kameralnej zobaczyć będzie można włosko-francuski komediodramat "Moja matka" -  zdobywcę trzech nagród i 14 nominacji w różnych konkursach filmowych (w tym w Cannes dla reżysera Nanni Morettiego, który jest też autorem scenariusza oraz gra w filmie).  Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałeś/wygrałaś.

Film nie jest tylko historią o uznanej reżyserce filmowej i jej pracy na planie, ale przede wszystkim opowieścią o utracie najbliższej osoby. Więcej informacji znajdziecie tutaj.
       Cena biletu: 8 zł.
      
       Podwójne zaproszenia wygrali: Marian Zacharewicz, Monika Folczynska, Elżbieta Falkowska. Gratulujemy, potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
      
       ***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       Przeczytaj cały
regulamin konkursów portEl.pl
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama