UWAGA!

Dzień Kobiet z Abacosun!

 Dzień Kobiet z Abacosun!

 Wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet. Z tej okazji Salon urody Abacosun ufundował karnety. Dla naszych Czytelników mamy karnety o wartości 600 zł. Sprawdź, czy wygrałaś/wygrałeś!

Aby wygrać jeden z sześciu karnetów wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: Co przedstawia logo Salon urody Abacosun? Logo Salonu Urody Abacosun przedstawia postać Meduzy z mitologii greckiej. Oto lista zwycięzców: Małgorzata Serocka, Agnieszka Pietruszyńska, Iwona Teodoruk, Wiesław Tomczak, Wioleta Walaszko, Jowita Głażewska. Gratulujemy! Potwierdzenie wysłaliśmy mailem. 
      
       Karnety można wykorzystać na dowolne usługi. Sprawdźcie jakie w artykule. Karnet o wartości 100 zł będzie ważny do końca kwietnia. 
      
      
***
1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       5. Nagrody rzeczowe nie są wysyłane pocztą.
       6. Nagrody rzeczowe należy odbierać osobiście w redakcji portEl.pl mieszczącej się w Elblągu przy ul. 1 Maja 1c. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 16.30.
      
       Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie