UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dzień Kobiet z Abacosun!

2016-03-02
Aktualizowany 2016-03-08 12:18
 
Dzień Kobiet z Abacosun!

 Wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet. Z tej okazji Salon urody Abacosun ufundował karnety. Dla naszych Czytelników mamy karnety o wartości 600 zł. Sprawdź, czy wygrałaś/wygrałeś!

Aby wygrać jeden z sześciu karnetów wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: Co przedstawia logo Salon urody Abacosun? Logo Salonu Urody Abacosun przedstawia postać Meduzy z mitologii greckiej. Oto lista zwycięzców: Małgorzata Serocka, Agnieszka Pietruszyńska, Iwona Teodoruk, Wiesław Tomczak, Wioleta Walaszko, Jowita Głażewska. Gratulujemy! Potwierdzenie wysłaliśmy mailem. 
      
       Karnety można wykorzystać na dowolne usługi. Sprawdźcie jakie w artykule. Karnet o wartości 100 zł będzie ważny do końca kwietnia. 
      
      
***
1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       5. Nagrody rzeczowe nie są wysyłane pocztą.
       6. Nagrody rzeczowe należy odbierać osobiście w redakcji portEl.pl mieszczącej się w Elblągu przy ul. 1 Maja 1c. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 16.30.
      
       Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej