UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

EOK karnawałowo: ona wygrała zaproszenie

2016-01-07
Aktualizowany 2016-01-15 14:00
 
Elbląg, EOK karnawałowo: ona wygrała zaproszenie
fot. nadesłana

Najpiękniejsze walce Paryża, niezapomniane piosenki Edith Piaf i muzyka francuskiego wirtuoza akordeonu Richarda Galliano. Elbląska Orkiestra Kameralna pod batutą Marka Mosia zaprasza na koncert karnawałowy 19 stycznia o godz. 19. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania podwójne zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałaś.

Wieczór niezapomnianych wrażeń zagwarantują zaproszeni przez Elbląską Orkiestrę Kameralną znakomici artyści: Justyna Szafran - wokalistka potrafiąca łączyć muzyczne i literackie skrajności oraz Wiesław Prządka - jeden z najwybitniejszych polskich akordeonistów i bandoneonistów.
       Bilety: 80 zł (normalny), 70 zł (ulgowy).
        
       Więcej informacji znajdziecie w tym artykule.
      
       Podwójne zaproszenie wygrała Marika Michalik. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
       ***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       Przeczytaj cały
regulamin konkursów portEl.pl
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama