UWAGA!

Kościół w zieleni

 Elbląg, Kościół w zieleni

To najpiękniej chyba położony kościół w Elblągu. To stare olejne płótno w pełni oddaje jego urodę.

Czterech czytelników, którzy odgadną co to za kościół i gdzie się znajduje, zostanie nagrodzonych zaproszeniami do nowopowstałej pizzerii TATTOO PIZZA CLUB. Zaproszenie upoważnia do bezpłatnego zamówienia jednej pizzy i napoju. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@portEl.pl.
     

     

     KONKURS ZAKOŃCZONY !!!
     Przepraszamy za pomyłkowe podanie rozwiązania konkursu. Obraz przedstawia nie kościół pod wezwaniem Piotra i Pawła jak pomyłkowo podaliśmy lecz nieistniejący już niestety kościół pod wezwaniem św. Anny. . Po odbiór nagród zapraszamy Czytelników:sebastian.karbowski, dorota.szupka, pszemo i piotr.burnos. Nagrody prosimy odebrać w biurze firmy SOFTEL, pl. Jagiellończyka 1.
     

     

     
     Pizzeria TATTOO PIZZA CLUB zaprasza codziennie od 12.00 do 24.00 przy ul. Podgórnej 12 I piętro (os. Zawada). W menu szeroki wybór gotowych zestawów oraz możliwość wyboru własnego rodzaju pizzy. Dwa rodzaje wielkości ciasta, a ceny już od 9 zł za sztukę. Możliwość zamawiani telefonicznego z dostawą do domu tel. 235-81-80. Oprócz jedzenia można także miło spędzić czas przy muzyce, napojach oraz grając na maszynach, w bilard czy lotki.
     
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama