UWAGA!

Maraton z piratami

2008-07-10
Aktualizowany 2008-07-10 21:15
Elbląg, Maraton z piratami

W piątek, 11 lipca, Multikino zaprasza na Nocny Maraton Filmowy, w którym zaprezentowane zostaną trzy części „Piratów z Karaibów”. Początek o godz. 22. Dla naszych Czytelników mamy cztery podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś/wygrałeś.

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły
     Karaiby, XVIII wiek. Kapitan Barbossa kradnie „Czarną Perłę" - piracki statek kapitana Jacka Sparrowa, a następnie atakuje miasto Port Royal i porywa córkę gubernatora - Elizabeth Swann. Sparrow zawiera sojusz z przyjacielem z dzieciństwa Elizabeth, Willem Turnerem. Na pokładzie „Ścigacza” - najszybszego okrętu brytyjskiej floty - obaj wyruszają w pościg. Ich z kolei goni na statku „Nieustraszony” narzeczony Elizabeth - komandor Norrington. Barbossa zmierza na tajemniczą wyspę Isla de Muerte, gdzie dojdzie do ostatecznej rozgrywki. Okazuje się, że Barbossa i jego ludzie po zachodzie słońca przekształcają się w armię żywych szkieletów. Związane jest to z klątwą, ciążącą na ukrytym skarbie.
     Reżyseria Gore Verbinski, scenariusz: Ted Elliott, Terry Rossio. Obsada: Johnny Depp, Geoffrey Rush, Orlando Bloom, Keira Knightley, Jonathan Pryce. USA, 2003.
     
     Piraci z Karaibów: Skrzynia Umarlaka
     Kapitan Jack Sparrow musi spłacić dług, który zaciągnął u władcy mórz - Davy Jonesa. Jeżeli tego nie uczyni, zostanie skazany na wieczne potępienie. Jego problemy oczywiście kompletnie rujnują plany ślubu Willa Turnera z piękną Elizabeth Swann, którzy wyruszają z Kapitanem Sparrow w rejs pełen niezwykłych, nowych przygód.
     Reżyseria Gore Verbinski, scenariusz: Ted Elliott, Terry Rossio. Obsada: Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Bill Nighy, Jack Davenport. USA, 2006.
     
     Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata
     Will Turner i Elizabeth Swann zmuszeni będą połączyć siły ze swoim wrogiem Kapitanem Barbossa aby uratować Jacka Sparrowa i Billy'ego Turnera z rąk okrutnego Davy'ego Jonesa. Ten zaś niespodziewanie wchodzi w sojusz z Cutlerem Beckettem i Sao Fengiem. W poszukiwaniu Jacka Sparrowa bohaterowie muszą dotrzeć na Koniec Świata. W ostateczności znajdują swojego Kapitana. Jednak Will postanawia dotrzymać obietnicy złożonej ojcu i wyrusza za „Latającym Holendrem”, aby stanąć do walki z Davy'm Jonesem i uratować Billa. Okazuje się jednak, że statkiem i załogą „Latającego Holendra” kieruje teraz ktoś inny - James Norrington, który ukradł serce Davy'ego Jonesa i ma nad nim teraz władzę...
     Reżyseria Gore Verbinski, scenariusz: Ted Elliott, Terry Rossio. Obsada: Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Chow Yun-Fat, Geoffrey Rush. USA, 2007.
     
     Podwójne zaproszenia na maraton wygrali: Agnieszka Osmelak, Teresa Makowska, Adam Chowałko, Krzysztof Szczerkowski. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama