UWAGA!

Modowe Stolice Świata

 Modowe Stolice Świata

Już 9 października, w sobotę, w godz. 12.00 - 17.30 zapraszamy na pokazy mody Jesień / Zima 2010 zainspirowane najnowszymi trendami pięciu modowych stolic. Najnowsze kolekcje sklepów Centrum Ogrody zostaną zaprezentowane w aranżacjach: klasyczny szyk Paryża, nowatorski, dynamiczny Londyn, kosmopolityczny, awangardowy Nowy Jork, nonszalancki i odważny Mediolan oraz jesiennie barwna Barcelona. Sprawdź, czy wygrałaś!

W trakcie imprezy panie będą mogły poddać się bezpłatnym jesiennym wizażom i stylizacji paznokci wykonywanym przez profesjonalistów przy specjalnie przygotowanych stoiskach.
       Co godzinę do wygrania są zakupy modowe ze stylistką. Tylko 9 października w Centrum Ogrody będziesz miała niepowtarzalną okazję zrobić zakupy swoich marzeń w sklepach z odzieżą i dodatkami i pozwolić nam za nie zapłacić!
      
       W jesiennym konkursie Centrum Ogrody zwyciężyła Anna Szulc, która udzieliła najciekawszej odpowiedzi: Jesienna moda inspiracje powinna czerpać z … wiosny. Albert Camus określił jesień tak: Jesień to druga wiosna, gdzie każdy liść jest kwiatem". A zatem do krótkiej mini ubieramy legginsy a na zwiewną bluzeczkę zarzucamy płaszczyk w jakimś żywym kolorze. Może turkusowym??? Nie rezygnujemy z wiosennych kolorów, a tylko ubieramy cieplejsze okazy wypatrzone na sklepowych witrynach:)
      
      

 


      
      
       Nagrodą w konkursie jest zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała Body Art Irena Eris o wartości 200 zł ufundowany przez Centrum Handlowe Ogrody.
      

      
      
      

------------------------ Reklama ------------------------
      
       Zapraszamy kolejne firmy do sponsorowania naszych konkursów.
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie