UWAGA!

----

Multikino: Conan Barbarzyńca

 mat. prasowe dystrybutora filmu
mat. prasowe dystrybutora filmu

W piątek 19 sierpnia na ekranach Multikina pojawił się film „Conan Barbarzyńca” w wersji 3D. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałaś.

Conan od najmłodszych lat przejawia talent wojownika. Jednak nim zdąży dorosnąć w jego rodzinnych stronach rozgorzeje krwawa wojna. Khalar Singh – potężny władca i czarnoksiężnik zgładzi całe plemię małego Conana. Prawie całe - na swoje nieszczęście nie zdoła schwytać walecznego chłopca. Mijają lata. Conan jest już dojrzałym wojownikiem, który nie ma sobie równych. Od lat realizuje krwawy plan zemsty - podąża tropem Khalara i likwiduje bez litości kolejnych jego popleczników. Pewnego dnia przyjdzie mu zmierzyć walkę, na którą czekał całe życie. Nim jednak do niej dojdzie, musi ocalić z jego rąk dziedziczkę odwiecznej mocy władców Acheronu. Jeśli Khalarowi uda się złożyć rytualną ofiarę z jej życia, posiądzie drzemiąca w niej moc i stanie się niepokonany.
       Reżyseria Marcus Nispel, scenariusz: Sean Hood, Thomas Donnelly, Joshua Oppenheimer. Obsada: Jason Momoa, Rachel Nichols, Stephen Lang, Rose McGowan. USA, 2011.
      
       Podwójne zaproszenie na film wygrała Agnieszka Pliszka. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
oprac. OK

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)