UWAGA!

Multikino dla Seniorów

2009-06-03
Aktualizowany 2009-06-03 22:15
Elbląg, Multikino dla Seniorów

W pierwszy czwartek każdego miesiąca w Multikinie spotykają się członkowie Klubu Filmowego Seniora. 4 czerwca na ekranie wyświetlona będzie czeska komedia „Butelki zwrotne”. Początek o godz. 14. Dla naszych dojrzałych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na film. Sprawdź, czy wygrałaś/wygrałeś!

Głównym celem, dla którego Multikino zdecydowało się na stworzenie Klubu Filmowego Seniora jest promowanie aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz umożliwienie osobom starszym spędzenia wolnego czasu w sposób miły i kreatywny. Seanse przeznaczone są dla osób powyżej 55 roku życia i osób posiadających legitymację inwalidzką.
       - Klub Filmowy Seniora to przede wszystkim dobre kino, ale również możliwość spotkania się z osobami z takimi samymi radościami, spostrzeżeniami i doświadczeniem życiowym – podkreślają organizatorzy.
       Dla niejednego Seniora, dodatkową wartością tych spotkań będzie zapewne również to, że seanse filmowe, nie będą zakłócone hałaśliwym zachowaniem młodzieży. Ponadto, Seniorzy otoczeni będą opieką ze strony pracowników kin. Zgodnie z sugestiami stworzone będą na salach specjalne warunki, np.: lekko przygaszone światła i w razie konieczności podgłośnienie dźwięku.
       Bilet kosztuje 12 zł
       W najbliższy czwartek w Klubie Filmowym Seniora zobaczyć będzie można czeską komedię „Butelki zwrotne”.
       Podstarzały nauczyciel rezygnuje z pracy szkole. Zamiast jednak dołączyć do stetryczałych przyjaciół, szuka zajmującej choć spokojnej pracy. Ostatecznie obsługuje punkt butelek zwrotnych w hipermarkecie. Styczność z klientami powoduje szereg tragikomicznych epizodów, podobnie jak niegasnący apetyt na płeć piękną, nie zaspokajany przez zrzędliwą żonę.
       Reżyseria Jan Sverak, scenariusz Zdenek Sverak. Obsada: Zdenek Sverak, Tatiana Vilhelmova, Daniela Kolarova. Czechy, 2007.
       Zaproszenie na film wygrali Zofia i Ludwik Szymańscy.  Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama