UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ona wygrała piękne kwiaty

2017-05-24
Aktualizowany 2017-05-31 12:00
 
Ona wygrała piękne kwiaty
fot. arch. Michał Skroboszewski

Ich naturalne piękno zachwyca i poprawia humor. Patrząc na nie stajemy się bardziej szczęśliwi, spokojni, zrelaksowani. Gospodarstwo Ogrodnicze Piotra Zimińskiego od lat dostarcza piękne, silne i zdrowe rośliny, które mogą stać się piękną ozdobą balkonu, tarasu czy ogrodu. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania 10 sztuk kwiatów balkonowych. Sprawdź, czy wygrałaś. 


       W Gospodarstwie Ogrodniczym Piotra Zimińskiego wszystkie rośliny rozwijają się w swoim naturalnym rytmie, dlatego każda z nich jest zdrowa i silna. Swoim pięknem potrafią zachwycić każdego, a bogactwo kolorów i odmian sprawia, że każdy może coś znaleźć dla siebie.
       Dla naszych Czytelników mamy do wygrania 10 sztuk kwiatów balkonowych (pelargonii lub begonii – do wyboru) dla jednej osoby. 
      
       Wygrała je Martyna Wyczlińska.  Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem. 
      
       ***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       Przeczytaj cały
 regulamin konkursów portEl.pl
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...