UWAGA!

Oni wygrali karnet na mecze Startu

 
Elbląg, Oni wygrali karnet na mecze Startu
fot. Anna Dembińska

18 września piłkarki ręczne Startu rozegrają pierwszy mecz przed własną publicznością. Jeśli masz ochotę obejrzeć to spotkanie oraz siedem innych, które rozegrane zostaną w elbląskiej hali, weź udział w naszym konkursie. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

Karnet na mecze Startu wygrali: Karolina Wojtusiak, Maciej Mateja, Irena Kierepa, Sylwia Brzezińska i Michał Dziuda. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.

 

Zespół Andrzeja Niewrzawy świetnie zainaugurował rozgrywki PGNiG Superligi kobiet. Elblążanki najpierw wygrały na wyjeździe z Ruchem Chorzów, a potem pokonały w Piotrkowie Trybunalskim miejscową Piotrcovię. Teraz nasz zespół czeka dużo cięższy sprawdzian, bowiem w najbliższą środę (18 września) do Elbląga przyjedzie mistrz Polski. W sprzedaży są już karnety na to spotkanie, które można nabyć w siedzibie klubu w cenie 70 zł. Obowiązują one na siedem meczów, które zostaną rozegrane w hali MOSiR przy al. Grunwaldzkiej. Dla naszych czytelników mamy pięć karnetów. Aby wygrać jeden z nich należy podać nazwisko zawodniczki, która w zeszłym sezonie była wiceliderką strzelczyń PGNiG Superligi, a od tego sezonu rzuca bramki dla Startu. Odpowiedzi proszę nadsyłać na adres konkurs@portel.pl, rozwiązanie konkursu 18 września o godz. 10.

 

UWAGA! W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

 

    ***
             1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
             2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
             3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
             4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
             5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
             Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl

 

 

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama