UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Oni wygrali nagrody od Lidl Polska

2021-03-10
Aktualizowany 2021-03-18 13:24
 
Oni wygrali nagrody od Lidl Polska

Z okazji otwarcia w Elblągu nowego sklepu Lidl Polska mamy konkurs dla Czytelników portEl.pl Do wygrania mieliśmy trzy zestawy koszyków z lidlowymi produktami. Zobacz, kto został laureatem.

Lidl Polska oferuje wegańską linię kosmetyków marki własnej Cien. Produkty te zawierają min. 90 proc. naturalnych składników i produkowane są w Polsce. Jak nazywa się ta linia? a) Lidl Skin, b) Food for skin, c) Vege for skin. Wśród osób, które wybiorą prawidłową odpowiedź i najciekawiej odpowiedzą na pytanie: Jak dbasz na co dzień o swoją skórę? wybierzemy trzech laureatów, do których trafi nagroda - kosz z produktami, widoczny na zdjęciu, ufundowany przez Lidl Polska.

 

Laureatami konkursu zostali: Anna Markiewicz z Elbląga, Sylwia Lipnicka-Gajownik z Pasłęka i Ewelina Janicka-Bortnik z Wiśniewa (gmina Markusy). Gratulujemy! Nagrody - kosze z produktami - Lidl Polska prześle do Państwa pocztą. 

 

 

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.

2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie

3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.

4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
        Przeczytaj cały 
regulamin konkursów portEl.pl

 

--- konkurs ----

 

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej