UWAGA!

Oni wygrali nagrody od Lidl Polska

 Oni wygrali nagrody od Lidl Polska

Z okazji otwarcia w Elblągu nowego sklepu Lidl Polska mamy konkurs dla Czytelników portEl.pl Do wygrania mieliśmy trzy zestawy koszyków z lidlowymi produktami. Zobacz, kto został laureatem.

Lidl Polska oferuje wegańską linię kosmetyków marki własnej Cien. Produkty te zawierają min. 90 proc. naturalnych składników i produkowane są w Polsce. Jak nazywa się ta linia? a) Lidl Skin, b) Food for skin, c) Vege for skin. Wśród osób, które wybiorą prawidłową odpowiedź i najciekawiej odpowiedzą na pytanie: Jak dbasz na co dzień o swoją skórę? wybierzemy trzech laureatów, do których trafi nagroda - kosz z produktami, widoczny na zdjęciu, ufundowany przez Lidl Polska.

 

Laureatami konkursu zostali: Anna Markiewicz z Elbląga, Sylwia Lipnicka-Gajownik z Pasłęka i Ewelina Janicka-Bortnik z Wiśniewa (gmina Markusy). Gratulujemy! Nagrody - kosze z produktami - Lidl Polska prześle do Państwa pocztą. 

 

 

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.

2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie

3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.

4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
        Przeczytaj cały 
regulamin konkursów portEl.pl

 

--- konkurs ----

 

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie