UWAGA!

Przygoda z golfem na polu Sand Valley

2009-05-15
Aktualizowany 2009-06-01 23:59
Przygoda z golfem na polu Sand Valley

W związku z otwarciem sezonu Sand Valley Golf & Country Club ogłasza konkurs dla miłośników golfa. Na zwycięzców oczekują cenne nagrody. Sprawdź, czy wygrałaś/wygrałeś!

Pole golfowe Sand Valley Golf & Country Club zaprasza na „Przygodę z golfem”. Od 16 maja 2009 roku, w każdy weekend dostępna jest część kompleksu golfowego: Akademia Golfa (6-dołków treningowych) i Driving Range (strzelnica golfowa). Na polu mogą grać zarówno początkujący golfiści, jak i profesjonaliści. Wstęp na Akademię Golfa wynosi od 40 zł za osobę, natomiast skorzystanie ze Strzelnicy Golfowej to wydatek 10 zł (zakup 1 koszyka piłek). Wypożyczenie kija golfowego wynosi tylko 10 zł. Trener PGA Paul McLoughlin z chęcią udzieli lekcji gry w golfa wszystkim zainteresowanym. Lekcje z trenerem należy umawiać indywidualnie.

     W naszym konkursie nagrody wygrali: Marek Nowosielski - cztery rundy golfa na Mistrzowskim Polu Golfowym (wartość nagrody 700 pln w dni robocze) oraz Barbara Szyszka - cztery rundy golfa na Akademii Golfa (wartość nagrody 160 pln w dni robocze). Zwycięzcom gratulujemy.

     Zapraszamy wszystkich czytelników Portel.pl do odwiedzenia Sand Valley Golf Club w każdy weekend w godzinach 10.00 – 18.00.
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)