UWAGA!

Rodzinne metamorfozy – konkurs dla mam i córek

 Rodzinne metamorfozy – konkurs dla mam i córek

9 września w Centrum Ogrody ruszył konkurs na najbardziej sympatyczną mamę i córkę pod nazwą Rodzinne Metamorfozy. Konkurs skierowany jest do duetów mama i córka w wieku 16 – 65 lat. Sprawdź czy wygrałaś!

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz zamieszczony na stronie www.centrumogrody.pl Konkurs składa się z trzech etapów:
       I etap 9-30 września zgłoszenia do konkursu.
       II etap 15 października półfinałowowe show na terenie Centrum Ogrody podczas którego obejrzymy metamorfozy półfinałowych duetów przeprowadzone pod okiem stylisty, fryzjera i wizażysty. Metamorfozy uwiecznione zostaną w czasie sesji zdjęciowej wykonanej duetom przez profesjonalnego fotografa. Sesji towarzyszyć będą krótkie prezentacje półfinałowych duetów.
       W dniach 22 października – 3 listopada na terenie Centrum Ogrody, podczas wystawy zdjęć półfinałowych duetów lepiej będziemy mogli przyjrzeć się kandydatkom, aby następnie zagłosować na duet walczący o tytuł Duetu Internautów.
       III etap w czasie Wielkiego Finału, 5 listopada obejrzymy pokazy jesiennych kolekcji ze sklepów Centrum Ogrody. W roli modelek wystąpią duety mama – córka. Następnie ogłoszone zostaną wyniki konkursu i przyznane nagrody. Zwycięski Duet zostanie nagrodzony kwotą 2 000 zł na "modowe" zakupy w sklepach Centrum Ogrody pod okiem stylisty, profesjonalną sesją zdjęciową w stylowych wnętrzach hotelu Młyn oraz weekendowym pobytem w SPA. Duet Internautów również nagrodzimy weekendowym pobytem w SPA oraz pamiątkowym albumem z półfinałowej sesji zdjęciowej.
      
       Już dzisiaj do wspólnej zabawy i konkursu, do którego nagrodę ufundowało Centrum Handlowe Ogrody zapraszamy również czytelników Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl.
      
       Aby wziąć udział w konkursie należało odpowiedzieć na jedno z pytań:
       Pytanie dla mam: „W jaki sposób lubisz najbardziej spędzać czas ze swoją córką?”
       Pytanie dla córek: „W jaki sposób lubisz najbardziej spędzać czas ze swoją mamą?".
      
       Najciekawszą, najbardziej niepowtarzalną odpowiedź przesłała Anna Nocoń. Gratulujemy. Potwierdznie przesłaliśmy mailem. Nagrodą jest zaproszenie* na weekendowy pobyt w Spa „Zajazdu Remi” mieszczącego się w Bogaczewie 17C.
      
       Oto nagrodzona odpowiedź:
       "Bardzo trudne pytanie dla kogoś, kto lubi swoją mamę i lubi spędzać z nią czas w każdy sposób :). Serio, lubię spędzać czas ze swoją mamą i nie ma znaczenia, czy spędzamy ten czas aktywnie - rowery, spacery, kopanie ogródka, rabanie drzewa, biegi przez promocje cenowe... czy spędzamy czas biernie - kawa, ploteczki, telepudło, szydełkowanie....
       Moja mama to fajna babka. Mądra życiowo, doświadczona i mająca swoje zdanie na każdy temat. Przyjaźnimy się od zawsze chyba. A na dobre - od momentu, kiedy do mnie dotarło, jak wiele może mi przekazać, nauczyć. Kiedy dotarło do mnie, że mama dźwiga wszystko na swoich kościstych ramionach i niewielkim wzroście. Mała, chuda kobietka, a tyle dźwiga - mogliby jej kulturyści siły życiowej pozazdrościć...
       Lubię z mamą siedzieć w ciszy, ale i lubimy plotkować (oj, potrafi ta moja mama nadawać czasem jak radio Wolna Europa...). Lubimy oglądać razem "Wniebowziętych" albo "Dzień Świra". Lubimy sobie przeszkadzać w kuchni - każda gotuje i ustawia po swojemu, ale to nic... Lubimy wkurzać się na naszych facetów - bałaganiarzy, którzy chybaby zginęli bez nas i zbierania za nimi młotków, śrubek i przedmiotów służących do nie wiadomo czego ;).
       Lubimy wspominać - jak to bywało 5 lat temu, albo 50 lat temu (to bardziej mama, bo mi do 50-tki jeszcze trochę brakuje :)). Lubimy gdybać, co by było, gdybyśmy mogły pojechać do Prowansji, podziwiać pola lawendowe.... Albo do Krakowa, powdychać trochę atmosfery tego miasta... O! Podróżować też lubimy razem. Najlepiej bez planu, spontanicznie, uciekając na chwilę od swojego zwyczajnego życia....
       Lubimy się pacykować. Wstyd się przyznać, ale często koloryzuję mojej mamie włosy. Nie zawsze efekt jest jak należy ;). A brwi i rzęsy... O Królu Złoty! Zdecydowanie nie powinnam się tym zajmować. Ale mama ma do mnie zaufanie, hihi:) Mimo wszystko. Tak sobie myślę, że dobrze byłoby wspólnie wybrać się do SPA, na jakieś miłe zabiegi. Bo należy się mojej mamie coś dobrego - zwłaszcza teraz, kiedy (choć nie przyznaje się do tego i jest bardzo dzielna) jest prawie emerytką (i ma z tego powodu lekkiego doła). Zawsze aktywna, biegająca do pracy, skacząca wśród dzieci (tak, nauczyciel) - teraz ma nieco inne, spokojniejsze zajęcia. Moja mama to dobry człowiek, który od losu i życia dostał po grzbiecie. A mimo to nosi głowę wysoko i potrafi przekazać wartości dalej, młodemu pokoleniu".
      

 


      
       Rozstrzygnięcie ostatniego etapu konkursu i wyłonienie zwycięzcy nastąpi 19 października 2011.
      

      

       Regulamin konkursu.
      
       *Zaproszenie do realizacji dla dwóch osób (niekoniecznie dla duetu: mama i córka) do dnia 31 grudnia 2011r. Wartość zaproszenia 500 zł.
      
      

------------------ Zapraszamy kolejne firmy do sponsorowania naszych konkursów ---------------------

      

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie