UWAGA!

Sprawdź, kto wygrał wejściówki do Arcade Classics Muzeum

 Elbląg, Sprawdź, kto wygrał wejściówki do Arcade Classics Muzeum
Fot. arch. prywatne AK

O dziecięcej pasji elblążanina, która przerodziła się we współpracę z legendarną firmą w branży gier, przeczytamy w artykule z cyklu "Co jest grane?". Tymczasem zapraszamy do sprawdzenia, kto wygrał wejściówki do Arcade Classic Muzeum w kolejnym konkursie z cyklu.

Artykuł związany z konkursem tutaj.

 

Kolejny konkurs w ramach cyklu "Co jest grane?" zakończony. Do wygrania były dwie podwójne wejściówki do Arcade Classics Muzeum, a także gadżety i pisma związane z grami.

 

Aby wziąć udział w konkursie należało odpowiedzieć na pytanie: Jakie jest Twoje najlepsze wspomnienie związane z grami wideo i dlaczego?

 

ROZWIĄZANIE KONKURSU: podwójne wejściówki do Arcade Classics Muzeum, a także gadżety i pisma związane z grami wygrywa Tomasz Zieliński i Karolina Budziszewska.

 

Pan Tomasz podzielił się z nami wspomnieniem z dzieciństwa: "kiedy to cała rodzina w niedzielę po kościele zasiadała wspólnie przed telewizorem grając w różne ulubione gry wideo i wesoło bawiąc się spędzała wspólnie razem czas. Zwłaszcza na myśl przychodzą mi takie gry jak: Super Mario, Contra, Pin Ball, Arkanoid, Pac-Man czy też Mario Bros" [...] – pisze w odpowiedzi pan Tomasz.

Pani Karolina zaś wspomina dni "kiedy zamiast do szkoły razem ze znajomymi przesiadywaliśmy całe dnie w salonie gier przy CSE Światowid po cichaczu. Przed wyjściem z domu robiliśmy sobie kanapki a pieniądze które miały być przeznaczone na drugie śniadanie wydawaliśmy na gry [...]" – czytamy w mailu od pani Karoliny.

 

Dziękujemy za wszystkie nadesłane odpowiedzi i zapraszamy do kolejnej edycji konkursu, która już niedługo pojawi się na łamach naszej strony.

 

***

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.

2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie

3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.

4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl.


Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama