Niedziela 22-07-2018, imieniny Marii, Magdaleny
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Elblążanie na Instagramie

Regulamin konkursów portElu

§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Konkursy organizowane na łamach Elbląskiej Gazety Internetowej www.portEl.pl nie są grami losowymi w rozumieniu art. 2 ustęp 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych i zakładach wzajemnych.
2. Niniejszy regulamin określa zasady organizacji i warunki uczestnictwa w konkursach, które uczestnik akceptuje poprzez wysłanie zgłoszenia.

§ 2. UCZESTNICY

1. W konkursach nie mogą brać udziału pracownicy firmy BUI SOFTEL, wydawcy Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl oraz członkowie ich rodzin.
2. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych uczestnika zgodnie z przepisami ustawy z  dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883). Organizatorzy informują uczestników konkursu, że ich dane osobowe będą publikowane na stronie internetowej www.portEl.pl i przekazywane sponsorowi konkursu tylko i wyłącznie na potrzeby danego konkursu.

§ 3. ZGŁOSZENIA

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

§ 4. NAGRODY

1. Nagrody w konkursach Elbląskiej Gazety Internetowej www.portEl.pl przyznawane są Czytelnikom, wg zasad ustalanych i podawanych w treści indywidualnie dla każdego konkursu.
2. Potwierdzenia wygranej i sposób odbioru nagrody wysyłane są drogą mailową.
3. Lista laureatów konkursu publikowana jest na stronie internetowej www.portEl.pl .
4. Nagrody rzeczowe należy odbierać osobiście w redakcji portEl.pl mieszczącej się w Elblągu przy ul. 1 Maja 1c. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 16.30.
5. Odbiór nagród rzeczowych powinien nastąpić w ciągu dwóch tygodni od daty rozstrzygnięcia konkursu.
6. Wyjątek stanowią konkursy, w których nagrodą są bilety do kina lub teatru. Wówczas laureat konkursu odbiera nagrodę osobiście w kasie kina lub teatru po okazaniu dowodu tożsamości i we wskazanym przez organizatora terminie, innym niż określa to niniejszy regulamin.
7. Nagrody nieodebrane we wskazanym przez organizatora terminie nie będą wydawane.
8. Nagrody rzeczowe nie są wysyłane pocztą.
9. Nagrody nie podlegają wymianie.

Wydawca Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl

Aktualne konkursy

 • 2018-07-18 Światowid: wygraj zaproszenie

  Elbląg. Światowid: wygraj zaproszenie

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: McQueen, Co w trawie piszczy i Sicario 2: Soldado? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia.

 • 2018-07-16 Wygraj płytę

  Elbląg. Wygraj płytę

  Któż z nas nie pamięta „Kaziu zakochaj się” czy „Addio pomidory”? W najbliższą niedzielę (22 lipca) w programie „Kabaret Starszych Panów - przeboje wszech czasów śpiewa Artur Gotz” będziemy mieli okazję przypomnieć sobie największe przeboje tego kultowego już kabaretu. W ramach XXI Letniego Salonu Muzycznego – Bażantarnia 2018” wystąpią: Artur Gotz – śpiew, Dawid Ludkiewicz – instrumenty klawiszowe, Łukasz Jerzykowski – gitara basowa, Pancho Campos – perkusja. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania  płytę Artura Gotza oraz Cesarii Evora.

 • 2014-07-02 FotoreportEl: rób zdjęcia lub filmy i wygrywaj

  Elbląg. FotoreportEl: rób zdjęcia lub filmy i wygrywaj

  Trwa comiesięczny konkurs na zdjęcia lub filmy reportażowe, których tematyka  powinna dotyczyć Elbląga oraz terenu byłego województwa elbląskiego. Wartości artystyczne filmu/zdjęcia bierzemy pod uwagę w drugiej kolejności. Liczy się przede wszystkim zwarty w nim przekaz. Muszą one nosić charakter reportażowy - przedstawiać ujęcia, które intrygują, fascynują, niepokoją, alarmują, irytują lub po prostu dokumentują jakieś wydarzenie.

 • 2010-03-12 Teraz Ja: pisz i wygrywaj

  Elbląg. Teraz Ja: pisz i wygrywaj

  Zapraszamy Czytelników do wyrażania własnych opinii, dzielenia się różnymi spostrzeżeniami i uwagami dotyczącymi naszego miasta. W dziale Teraz Ja mogą znaleźć się teksty, fotoreportaże i filmiki. Na ich autorów czekają nagrody pieniężne.

 • 2006-09-01 Lapidarium

  Elbląg. Lapidarium

  Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym nieustającym, comiesięcznym konkursie na najciekawsze zdjęcie upamiętniające stare detale architektoniczne Elbląga.

 • 2006-09-01 Konkurs na "Fotkę miesiąca"

  Elbląg. Konkurs na "Fotkę miesiąca"

  Trwa nieustający, comiesięczny konkurs na zdjęcia tematycznie związane z regionem elbląskim.

Google
Rek
 • 2018-07-20 Poranki: ona wygrała zaproszenie

  Elbląg. Poranki: ona wygrała zaproszenie

  Multikino zaprasza wszystkie dzieci na Poranki. W ten weekend dzieci o godz. 10.30 obejrzą przygody Agi Bagi.  Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie (rodzic+dziecko). Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-07-20 Multikino: ona wygrała bilety

  Elbląg. Multikino: ona wygrała bilety

  Najwyższy, a jednocześnie najbezpieczniejszy budynek świata. 240-piętrowa pułapka, w której zdarzyć się może wszystko… I wszystko się zdarzy. Już od 13 lipca na ekrany Multikina wchodzi thriller „Drapacz chmur”. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-07-19 ENEMEF: Minimaraton Sicario - ona wygrała bilety

  Elbląg. ENEMEF: Minimaraton Sicario - ona wygrała bilety

  Dwie mocne historie walki z narkotykowymi kartelami, które wbijają w fotel! Doskonała obsada i dopracowane detale sprawiły, że seria Sicario to filmowy majstersztyk. Intrygująca i pełna zaskakujących zwrotów fabuła oraz wyjątkowy klimat sprawią, że tego wieczoru rosnące napięcie sięgnie zenitu! Już 20 lipca w Multikinie! Dla naszych Czytelników mamy do wygrania podwójne zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-07-16 Światowid: ona wygrały zaproszenie

  Elbląg. Światowid: ona wygrały zaproszenie

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Na plaży Chesil, 41 dni nadziei, Whitney? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-07-14 Multikino: on wygrał bilety

  Elbląg. Multikino: on wygrał bilety

  Piątka lubiących rywalizację przyjaciół spotyka się co roku, aby przez miesiąc grać w… berka. Bawią się w ten sposób od początku swojej znajomości, czyli od szkoły podstawowej. Z roku na rok zabawa przybiera jednak coraz to odważniejszych kształtów, w której wszystkie chwyty zaczynają być dozwolone. "Berek" już w Multikinie, dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Sprawdź, czy wygrałeś. 

 • 2018-07-13 Ona wygrała płytę

  Elbląg. Ona wygrała płytę

  W niedzielę, 15 lipca Elbląskie Towarzystwo Kulturalne zaprasza na trzeci już koncert XXI Letniego Salonu Muzycznego Bażantarnia 2018. W muszli koncertowej wystąpi znakomity kwartet jazzowy „Ben van den Dungen Quartet”. Dla naszych Czytelników mamy płytę zespołu. Sprawdź, czy wygrałaś. 

 • 2018-07-10 Marek Grechuta: on wygrał płytę

  Elbląg. Marek Grechuta: on wygrał płytę

  Już w najbliższą niedzielę (1 lipca) Elbląskie Towarzystwo Kulturalne zaprasza na pierwszy w tym roku koncert XXI Letniego Salonu Muzycznego Bażantarnia 2018. Będzie to szczególne popołudnie. Będziemy też mogli wspólnie pośpiewać. W koncercie zatytułowanym „Białe róże” wystąpią: Joanna Wesołowska (śpiew), Sylwia Zakrzewska (śpiew), a towarzyszyć im będzie Tadeusz Kassak. Dla naszych Czytelników mamy płytę Marka Grechuty. Sprawdź, czy wygrałeś. 

 • 2018-07-10 Muse Drones World Tour w Multikinie: ona wygrała

  Elbląg. Muse Drones World Tour w Multikinie: ona wygrała

  Muse ogłosił plany jednorazowej projekcji ambitnego koncertowego widowiska "Drones World Tour" 12 lipca w kinach na całym świecie. Ekskluzywne seanse w spektakularny sposób przeniosą pokryty platyną zespół i ich płytę "Drones" na duży ekran. Multikino jako jedyna sieć w Polsce ma przyjemność zaprezentować swoim widzom ten niezwykły projekt. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Sprawdź, czy wygrałaś. 

 • 2018-07-08 Światowid: oni wygrali

  Elbląg. Światowid: oni wygrali

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: "41 dni nadziei", "Jestem taka piękna", "Whitney"? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałeś/aś. 

 • 2018-07-08 Multikino: ona wygrała

  Elbląg. Multikino: ona wygrała

  Od 6 lipca w wybranych kinach sieci Multikino zaprezentowany zostanie poruszający dokument poświęcony pamięci legendy muzyki pop i R&B – Whitney Houston. Film został wyreżyserowany przez laureata Oscara – Kevina Macdonalda („Ostatni król Szkocji”, „Czekając na Joe”), a wyprodukowany przez dwukrotnego zdobywcę Nagrody Akademii – Simona Chinna („Sugar Man”, „Człowiek na linie”). Dla naszych Czytelników mamy jedno, podwójne zaproszenie na ten film. Sprawdź, czy wygrałaś. 

 • 2018-07-03 Jazzbląg: oni wygrali bilety

  Elbląg. Jazzbląg: oni wygrali bilety

  Siódma edycja Jazzbląg Festiwal w przyjemnie chłodnych murach Galerii EL już 13 i 14 lipca. Letnie wieczory upłyną pod znakiem fortepianu, saksofonu, trąbki, perkusji, kontrabasu oraz niezwykłego wokalu. Festiwal Jazzbląg to wspaniała przygoda, zarówno dla fanów jazzu, jak i tych, którzy dopiero swoją przygodę z jazzem rozpoczynają. Dla naszych Czytelników mamy cztery podwójne zaproszenia Jazzbląg Festiwal.

 • 2018-07-02 Światowid: oni wygrali

  Elbląg. Światowid: oni wygrali

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Jestem taka piękna, Kuba Guzik i Ava? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałeś

To kupisz w pasażu portElu

Okulary przeciwsłoneczne GENNY
Okulary korekcyjne XAVIER GARCIA
Okulary przeciwsłoneczne DEFRAME
Okulary przeciwsłoneczne Roberto Cavalli
Reklama