Środa 19-09-2018, imieniny Januarego, Teodora
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Olimpia

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Regulamin konkursów portElu

§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Konkursy organizowane na łamach Elbląskiej Gazety Internetowej www.portEl.pl nie są grami losowymi w rozumieniu art. 2 ustęp 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych i zakładach wzajemnych.
2. Niniejszy regulamin określa zasady organizacji i warunki uczestnictwa w konkursach, które uczestnik akceptuje poprzez wysłanie zgłoszenia.

§ 2. UCZESTNICY

1. W konkursach nie mogą brać udziału pracownicy firmy BUI SOFTEL, wydawcy Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl oraz członkowie ich rodzin.
2. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych uczestnika zgodnie z przepisami ustawy z  dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883). Organizatorzy informują uczestników konkursu, że ich dane osobowe będą publikowane na stronie internetowej www.portEl.pl i przekazywane sponsorowi konkursu tylko i wyłącznie na potrzeby danego konkursu.

§ 3. ZGŁOSZENIA

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

§ 4. NAGRODY

1. Nagrody w konkursach Elbląskiej Gazety Internetowej www.portEl.pl przyznawane są Czytelnikom, wg zasad ustalanych i podawanych w treści indywidualnie dla każdego konkursu.
2. Potwierdzenia wygranej i sposób odbioru nagrody wysyłane są drogą mailową.
3. Lista laureatów konkursu publikowana jest na stronie internetowej www.portEl.pl .
4. Nagrody rzeczowe należy odbierać osobiście w redakcji portEl.pl mieszczącej się w Elblągu przy ul. 1 Maja 1c. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 16.30.
5. Odbiór nagród rzeczowych powinien nastąpić w ciągu dwóch tygodni od daty rozstrzygnięcia konkursu.
6. Wyjątek stanowią konkursy, w których nagrodą są bilety do kina lub teatru. Wówczas laureat konkursu odbiera nagrodę osobiście w kasie kina lub teatru po okazaniu dowodu tożsamości i we wskazanym przez organizatora terminie, innym niż określa to niniejszy regulamin.
7. Nagrody nieodebrane we wskazanym przez organizatora terminie nie będą wydawane.
8. Nagrody rzeczowe nie są wysyłane pocztą.
9. Nagrody nie podlegają wymianie.

Wydawca Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl

Aktualne konkursy

 • 2018-09-17 Multikino: wygraj bilety

  Elbląg. Multikino: wygraj bilety

  Reżyser Shane Black („Iron Man 3”) przedstawia widowiskowy film science fiction, który rewolucjonizuje serię o Predatorze. Tym razem spektakularne polowanie przenosi się z odległych zakątków kosmosu wprost na ulice niewielkiego miasteczka na amerykańskiej prowincji. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. 

 • 2014-07-02 FotoreportEl: rób zdjęcia lub filmy i wygrywaj

  Elbląg. FotoreportEl: rób zdjęcia lub filmy i wygrywaj

  Trwa comiesięczny konkurs na zdjęcia lub filmy reportażowe, których tematyka  powinna dotyczyć Elbląga oraz terenu byłego województwa elbląskiego. Wartości artystyczne filmu/zdjęcia bierzemy pod uwagę w drugiej kolejności. Liczy się przede wszystkim zwarty w nim przekaz. Muszą one nosić charakter reportażowy - przedstawiać ujęcia, które intrygują, fascynują, niepokoją, alarmują, irytują lub po prostu dokumentują jakieś wydarzenie.

 • 2010-03-12 Teraz Ja: pisz i wygrywaj

  Elbląg. Teraz Ja: pisz i wygrywaj

  Zapraszamy Czytelników do wyrażania własnych opinii, dzielenia się różnymi spostrzeżeniami i uwagami dotyczącymi naszego miasta. W dziale Teraz Ja mogą znaleźć się teksty, fotoreportaże i filmiki. Na ich autorów czekają nagrody pieniężne.

 • 2006-09-01 Lapidarium

  Elbląg. Lapidarium

  Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym nieustającym, comiesięcznym konkursie na najciekawsze zdjęcie upamiętniające stare detale architektoniczne Elbląga.

 • 2006-09-01 Konkurs na "Fotkę miesiąca"

  Elbląg. Konkurs na "Fotkę miesiąca"

  Trwa nieustający, comiesięczny konkurs na zdjęcia tematycznie związane z regionem elbląskim.

Google
Rek
 • 2018-09-17 Repliki: oni wygrali zaproszenie

  Elbląg. Repliki: oni wygrali zaproszenie

  Od 17 do 22 września o godz. 18 kino Światowid zaprasza na Elbląskie Repliki 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć najnowsze kino polskie: od debiutów filmowych po głównych faworytów do nagrody Złotego Lwa. Dla naszych Czytelników mamy dwa pojedyczne zaproszenia na każdy seans.

 • 2018-09-17 Światowid: oni wygrali

  Elbląg. Światowid: oni wygrali

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Biały Kieł, Dogman i Zakonnica ? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia.

 • 2018-09-14 Amore - mój hołd dla miłości w Multikinie - ona wygrała bilety

  Elbląg. Amore - mój hołd dla miłości w Multikinie - ona wygrała bilety

  „Amore – mój hołd dla miłości” to hołd, który Andre Rieu składa swojej miłości do muzyki, ale także rodzinie – żonie i dzieciom oraz Orkiestrze Johanna Straussa, z którą występuję już ponad 30 lat. Ten wyjątkowy koncert z polskimi napisami w Multikinie zostanie ponownie wyświetlony 17 września 2018! Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten koncert. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-09-14 Multikino: ona wygrała bilety

  Elbląg. Multikino: ona wygrała bilety

  Juliusz” to nowa komedia twórców „Planety Singli” – przeboju, który obejrzało w kinach blisko 2 miliony widzów! W roli tytułowej Wojciech Mecwaldowski, obok którego zobaczymy Jana Peszka, Annę Smołowik, Rafała Rutkowskiego oraz najlepszych polskich stand-uperów: Abelarda Gizę, Kacpra Rucińskiego oraz Rafała Paczesia. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Sprawdź, czy wygrałeś.

 • 2018-09-10 Światowid: one wygrały zaproszenie

  Elbląg. Światowid: one wygrały zaproszenie

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Biały Kieł (2d), Zakonnica i Stateczek Eliasz? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-09-10 KnO: ona wygrała zaproszenie

  Elbląg. KnO: ona wygrała zaproszenie

  Komedia nie istnieje tam, gdzie jest kolorowo, magicznie i super, tylko tam, gdzie coś boli. Im bardziej boli, tym bardziej się śmiejemy, bo znamy to z własnego życia. „Juliusz” przedpremierowo 11 września podczas Kina na Obcasach w Multikinie. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-09-07 ENEMEF: on wygrał bilety

  Elbląg. ENEMEF: on wygrał bilety

  ENEMEF: Noc Horrorów to jedno z najbardziej przerażających i demonicznych wydarzeń kinowych tego roku! Na wielkim ekranie pojawią się trzy mrożące krew w żyłach filmy z uniwersum Obecności, w tym wyczekiwana premiera "Zakonnicy". Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałeś.

 • 2018-09-03 Światowid: omi wygrali zaproszenie

  Elbląg. Światowid: omi wygrali zaproszenie

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Dywizjon 303. Historia prawdziwa, Niesamowita Historia Wielkiej Gruszki i Też go kocham? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

 • 2018-09-03 Multikino: ona wygrała bilety

  Elbląg. Multikino: ona wygrała bilety

  Przerażająca historia zakonnicy z piekła rodem, która po raz pierwszy dała się poznać widzom w „Obecności 2”. Kiedy młoda zakonnica odbiera sobie życie w klasztorze w Rumunii, Watykan za wszelką cenę chce zbadać sprawę. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-08-31 Multikino: on wygrał bilety

  Elbląg. Multikino: on wygrał bilety

  Jason Statham w roli komandora Jonasa Taylora to gwarancja akcji trzymającej w napięciu. Były wojskowy ekspert od nurkowania zostaje zwerbowany do misji ratunkowej. Komandor otrzymuje zadanie ocalenia grupy naukowców przed ogromnym rekinem. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Sprawdź, czy wygrałeś.

 • 2018-08-29 EOK: ona wygrała zaproszenie

  Elbląg. EOK: ona wygrała zaproszenie

  Znakiem rozpoznawczym Elbląskiej Orkiestry Kameralnej jest wszechstronność. Kameraliści grają nie tylko muzykę klasyczną, ale również jazzową, operetkową i filmową. I właśnie na wieczór z muzyką filmową EOK zaprasza melomanów 31 sierpnia o godz. 19. Jak co roku, na koniec wakacji przypomnimy sobie przeboje, które odcisnęły piętno na historii kinematografii. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-08-27 Światowid: oni wygrali zaproszenie

  Elbląg. Światowid: oni wygrali zaproszenie

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: 303. Bitwa o Anglię,The Meg i Też go kocham? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

 • 2018-08-24 Multikino: on wygrał bilety

  Elbląg. Multikino: on wygrał bilety

  Pełna rozmachu i emocjonujących podniebnych walk superprodukcja opowiadająca niesamowitą historię Dywizjonu 303 – legendarnych polskich lotników, którzy stali się najskuteczniejszymi pilotami podczas bitwy o Anglię w czasie II wojny światowej. W Multikinie od 17 sierpnia. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Sprawdź, czy wygrałeś.

 • 2018-08-20 Światowid: oni wygrali zaproszenie

  Elbląg. Światowid: oni wygrali zaproszenie

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: "Krzysiu. Gdzie jesteś?", "303. Bitwa o Anglię", "Rodziny się nie wybiera"? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

To kupisz w pasażu portElu

Okulary przeciwsłoneczne DEFRAME
Bezpłatne badanie wzroku
Okulary przeciwsłoneczne DEFRAME
Okulary korekcyjne XAVIER GARCIA
Reklama