UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Olimpia

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Dawno temu

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Regulamin konkursów portElu

§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Konkursy organizowane na łamach Elbląskiej Gazety Internetowej www.portEl.pl nie są grami losowymi w rozumieniu art. 2 ustęp 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych i zakładach wzajemnych.
2. Niniejszy regulamin określa zasady organizacji i warunki uczestnictwa w konkursach, które uczestnik akceptuje poprzez wysłanie zgłoszenia.

§ 2. UCZESTNICY

1. W konkursach nie mogą brać udziału pracownicy firmy BUI SOFTEL, wydawcy Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl oraz członkowie ich rodzin.
2. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych uczestnika zgodnie z przepisami ustawy z  dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883). Organizatorzy informują uczestników konkursu, że ich dane osobowe będą publikowane na stronie internetowej www.portEl.pl i przekazywane sponsorowi konkursu tylko i wyłącznie na potrzeby danego konkursu.

§ 3. ZGŁOSZENIA

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

§ 4. NAGRODY

1. Nagrody w konkursach Elbląskiej Gazety Internetowej www.portEl.pl przyznawane są Czytelnikom, wg zasad ustalanych i podawanych w treści indywidualnie dla każdego konkursu.
2. Potwierdzenia wygranej i sposób odbioru nagrody wysyłane są drogą mailową.
3. Lista laureatów konkursu publikowana jest na stronie internetowej www.portEl.pl .
4. Nagrody rzeczowe należy odbierać osobiście w redakcji portEl.pl mieszczącej się w Elblągu przy ul. 1 Maja 1c. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 16.30.
5. Odbiór nagród rzeczowych powinien nastąpić w ciągu dwóch tygodni od daty rozstrzygnięcia konkursu.
6. Wyjątek stanowią konkursy, w których nagrodą są bilety do kina lub teatru. Wówczas laureat konkursu odbiera nagrodę osobiście w kasie kina lub teatru po okazaniu dowodu tożsamości i we wskazanym przez organizatora terminie, innym niż określa to niniejszy regulamin.
7. Nagrody nieodebrane we wskazanym przez organizatora terminie nie będą wydawane.
8. Nagrody rzeczowe nie są wysyłane pocztą.
9. Nagrody nie podlegają wymianie.

Wydawca Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl

Aktualne konkursy

 • 2019-11-08 KnO: wygraj zaproszenie

  Elbląg. KnO: wygraj zaproszenie

  „1800 gramów” z Magdaleną Różczką w roli głównej to wzruszający i przepełniony emocjami, polski dramat obyczajowy. Już 14 listopada o godz. 19 w ramach cyklu „Kino na Obcasach” produkcję będzie można zobaczyć przedpremierowo. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie.

 • 2019-11-08 Światowid: wygraj zaproszenie

  Elbląg. Światowid: wygraj zaproszenie

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Ukryta gra, Baranek Shaun. Farmageddon i Basia 3? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenie.

 • 2014-07-02 FotoreportEl: rób zdjęcia lub filmy i wygrywaj

  Elbląg. FotoreportEl: rób zdjęcia lub filmy i wygrywaj

  Trwa comiesięczny konkurs na zdjęcia lub filmy reportażowe, których tematyka  powinna dotyczyć Elbląga oraz terenu byłego województwa elbląskiego. Wartości artystyczne filmu/zdjęcia bierzemy pod uwagę w drugiej kolejności. Liczy się przede wszystkim zwarty w nim przekaz. Muszą one nosić charakter reportażowy - przedstawiać ujęcia, które intrygują, fascynują, niepokoją, alarmują, irytują lub po prostu dokumentują jakieś wydarzenie.

 • 2010-03-12 Teraz Ja: pisz i wygrywaj

  Elbląg. Teraz Ja: pisz i wygrywaj

  Zapraszamy Czytelników do wyrażania własnych opinii, dzielenia się różnymi spostrzeżeniami i uwagami dotyczącymi naszego miasta. W dziale Teraz Ja mogą znaleźć się teksty, fotoreportaże i filmiki. Na ich autorów czekają nagrody pieniężne.

 • 2006-09-01 Lapidarium

  Elbląg. Lapidarium

  Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym nieustającym, comiesięcznym konkursie na najciekawsze zdjęcie upamiętniające stare detale architektoniczne Elbląga.

 • 2006-09-01 Konkurs na "Fotkę miesiąca"

  Elbląg. Konkurs na "Fotkę miesiąca"

  Trwa nieustający, comiesięczny konkurs na zdjęcia tematycznie związane z regionem elbląskim.

Google
 • 2019-11-08 Opera: ona wygrała zaproszenie

  Elbląg. Opera: ona wygrała zaproszenie

  W sobotę (9 listopada) w Kinie Światowid w ramach The Metropolitan Opera będzie można obejrzeć "Madame Butterfly". Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2019-11-07 Lodowisko: oni wygrali bilety

  Elbląg. Lodowisko: oni wygrali bilety

  Lodowisko „Helena” znowu tętni życiem. Z uroków ślizgawki MOSiR-u korzystają elblążanie w różnym wieku. Dla naszych Czytelników mamy pięć podwójnych zaproszeń na weekend. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

 • 2019-11-06 Oni wygrali pakiet startowy na Bieg Niepodległości

  Elbląg. Oni wygrali pakiet startowy na Bieg Niepodległości

  Wielkimi krokami zbliża się VI Elbląski Bieg Niepodległości, którego trasa będzie przebiegała ulicami w centrum miasta w poniedziałek, 11 listopada. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania dwa pakiety startowe (jeden dla dorosłego, drugi dla dziecka) na ten właśnie bieg. Sprawdź, czy wygrałeś.

 • 2019-10-25 Światowid: one wygrały zaproszenie

  Elbląg. Światowid: one wygrały zaproszenie

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Czarownica 2 (2D), Obywatel Jones i Rodzina Adamsów? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2019-10-25 Ice party: oni wygrali zaproszenie

  Elbląg. Ice party: oni wygrali zaproszenie

  Kryte Lodowisko Helena działa już ponad 2 tygodnie. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na pierwsze w tym roku Ice Party. Będzie to okazja do wspólnych tanecznych szaleństw na łyżwach w rytmie świetnej muzyki. Spotykamy się w najbliższy piątek, 25 października, o godz. 18. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś/ -eś.

 • 2019-10-25 Opera: oni wygrali zaproszenie

  Elbląg. Opera: oni wygrali zaproszenie

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć transmisję The Metropolitan Opera? W tę sobotę, 26 października o godz. 18:55 na ekranie Światowida obejrzymy Manon. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

 • 2019-10-22 One wygrały zabieg oczyszczania wodorowego

  Elbląg. One wygrały zabieg oczyszczania wodorowego

  Promienna i zadbana – taka może być Twoja twarz. Z pomocą przybywają nowoczesne technologie, z których możesz korzystać przez cały rok. Salon Bezpieczna Kosmetyka w Elblągu zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są dwa pojedyncze zaproszenia na zabieg oczyszczania wodorowego systemem Aquasure H2. Sprawdź, czy wygrałaś. 

 • 2019-10-18 Światowid: one wygrały zaproszenie

  Elbląg. Światowid: one wygrały zaproszenie

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Czarownica 2 2D dubbing, Ikar. Legenda Mietka Kosza i Boże Ciało? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2019-10-11 Światowid: oni wygrali bilety

  Elbląg. Światowid: oni wygrali bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Był sobie pies 2, Joker i Boże Ciało? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenie na ten film. Sprawdź, czy wygrałeś/-aś.

 • 2019-10-10 Opera: oni wygrali zaproszenie

  Elbląg. Opera: oni wygrali zaproszenie

  Kolejny sezon cyklu „The Metropolitan Opera: Live in HD” rozpocznie się 12 października 2019 roku transmisją jednej z operowych wizytówek Met – „Turandot” Pucciniego w reżyserii Franca Zeffirellego. Spektakl poprowadzi dyrektor muzyczny nowojorskiej sceny Yannick Nézet-Séguin. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

 • 2019-10-10 Baltic Cup: oni wygrali bilety

  Elbląg. Baltic Cup: oni wygrali bilety

  20. edycja Międzynarodowego Festiwalu Tańca „Baltic Cup” już niedługo. To taneczne święto, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez kulturalnych w Elblągu i w całym kraju. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na Baltic Cup, na niedzielę, 13 października. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

 • 2019-10-07 Joga: ona wygrała podwójne zaproszenie na zajęcia

  Elbląg. Joga: ona wygrała podwójne zaproszenie na zajęcia

  Aktywuj się z MOSiR-em to program w ramach którego można skorzystać z różnorodnych zajęć sportowych i rekreacyjnych. Wtorkowe wieczory proponujemy spędzić na Jodze. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania podwójne zaproszenie na te zajęcia. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2019-10-04 EOK: ona wygrała zaproszenie

  Elbląg. EOK: ona wygrała zaproszenie

  W niedzielę, 6 października odbędzie Koncert Elbląskiej Orkiestry Kameralnej. U boku orkiestry wystąpi kwartet „Cup of Time”. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2019-10-04 Światowid: one wygrały bilety

  Elbląg. Światowid: one wygrały bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Joker, Był sobie pies 2 i Angry Birds 2? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś.

To kupisz w pasażu portElu

Naszywki
Czapka z nadrukiem
Polar z haftem
Ręcznik z haftem
Reklama