UWAGA!

„Tristan i Izolda” dla pań

Elbląg, „Tristan i Izolda” dla pań

Multikino zaprasza dziś zaprasza na przedpremierowy seans filmu „Tristan i Izolda” w ramach cyklu Kino na Obcasach. Przed projekcją odbędą się atrakcyjne pokazy i prezentacje przygotowane specjalnie dla pań. Sprawdź, czy wygrałaś zaproszenie na babski wieczór w Multikinie.

Film jest ekranizacją średniowiecznej legendy, której akcja rozgrywa się gdzieś pomiędzy upadkiem Imperium Rzymskiego a renesansem. Tristan jest najznamienitszym rycerzem owych czasów. Ranny i pozostawiony na pewną śmierć na polu bitwy trafia pod opiekę Izoldy, tajemniczej irlandzkiej piękności, która ukryła go przed żołnierzami swojego ojca, króla Donnchadha i kurowała ciężkie rany. Niestety, gorąca namiętność, jaka połączyła oboje, zakończyła się tak nagle, jak się rozpoczęła...
     Reżyseria Kevin Reynolds, scenariusz Dean Georgaris. Obsada: James Franco, Sophia Myles, Rufus Sewell, David O'Hara. Wielka Brytania/USA/Niemcy 2006.
     Przed projekcją film odbędzie się „Spotkanie z Melpomeną”, czyli rozmowa o ofercie Teatru Dramatycznego w Elblągu oraz prezentacja firmy Germanos „Nowoczesne technologie dla nowoczesnych kobiet”.
     Podwójne zaproszenie na dzisiejszy seans wygrała Dorota Broczkowska. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
     
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama