UWAGA!

Wygraj bilet na koncert Basi Kawy

 Elbląg, Wygraj bilet na koncert Basi Kawy
(fot. nadesłana)

Wyjątkowy głos i jedyne takie skrzypce w Polsce! Jej muzyka to mieszanka pełnego pobudzającej kofeiny muzycznego balsamu dla duszy. Basia Kawa zagra w niedzielę, 4 października br. (godz. 20) w elbląskim klubie Mjazzga. Mamy podwójne zaproszenie na koncert!

Basia Kawa jest wokalistką, skrzypaczką elektryczną oraz autorką piosenek. Jest zarazem jedyną osobą w Polsce grającą na specjalnie skonstruowanych dla niej 5-strunowych skrzypcach elektrycznych z USA. Tradycyjne skrzypce mają cztery struny, natomiast piąta dodaje głębokie, ciepłe brzmienie.

Od 2012 r. koncertuje ze swoim zespołem po Polsce z autorskim repertuarem. W 2013 r. Basia Kawa wydała pierwszą płytę "Małe szczęście" zawierającą 11 autorskich piosenek, z którą koncertowała m.in. podczas Witamina Jazz Festiwalu w Sandomierzu czy na Olsztyńskich Nocach Bluesowych. Obecnie promuje drugą autorska płytę: "Zdobyłeś". W programie koncertu są autorskie piosenki z pogranicza softrocka, popu i bluesa oraz znane covery (m.in. Bovska, Jopek, Lindsey Stirling, Mrozu).

 

4 października Basia Kawa wystąpi w klubie muzycznym Mjazzga. Mamy jedno podwójne zaproszenie dla naszych Czytelników do wygrania w konkursie. Otrzyma je osoba, która najciekawiej odpowie na pytanie: Dlaczego chciałabym/chciałbym pójść na koncert Basi Kawy? Na odpowiedzi mailem czekamy do czwartku, 1 października do godz. 15 pod adresem mailowym konkurs@portel.pl W tytule maila prosimy wpisać "Kawa", a w odpowiedzi podać swoje imię i nazwisko, numer kontaktowy oraz następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel. 
                      

***
                            1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
                            2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
                            3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
                            4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
                            5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
                            Przeczytaj cały 
regulamin konkursów portEl.pl


Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama