UWAGA!

Wygraj książkę A. Pietrzyk

2014-01-20
Aktualizowany 2014-01-27 09:45
Wygraj książkę A. Pietrzyk

14 stycznia ukazała się najnowsza książka elblążanki Agnieszki Pietrzyk. - „Urlop na morzem” to coś więcej niż kryminał klasyczny, bowiem tu od pytania, kto zabił, ważniejsze jest pytanie, kto tak naprawdę zginął - mówi autorka. Mamy dwa egzemplarze do wygrania. Sprawdź, czy wygrałaś.

O książce „Urlop nad morzem” z opisu Wydawnictwa Prószyński i S-ka:
       Beata i Marcin mają problemy finansowe, w tym roku rezygnują więc z wyjazdu na wymarzone zagraniczne wakacje. Pomocą służy im stara znajoma i proponuje klucze do niedawno kupionego domu nad morzem. Urlop spędzony w listopadowej aurze, w małym nadmorskim miasteczku być może wreszcie pozwoli im wypocząć. Stary dom kryje na poddaszu pełno przykurzonych rupieci, których plądrowanie sprawia Beacie niesamowitą radość. W jednej ze starych książek odnajduje list, który zdaje się zawierać mroczną tajemnicę. A może to tylko niewinny żart?
       Z pozoru nudne wakacje zamieniają się w kryminalne śledztwo w którym trzeba będzie poznać przeszłość miasteczka oraz wysłuchać wielu historii. Są bowiem miejsca, które nie chcą zapomnieć.
      
       Polecamy relację ze spotkania promującego książkę oraz  wywiad z pisarką.
      
       ***
      
       Dla naszych Czytelników mamy dwa egzemplarze książki. Aby wygrać należało odpowiedzieć na pytanie: Gdzie toczy się akcja kryminału?
       Odpowiedź: akcja rozgrywa się w Sztutowie.
       Książki wygrały: Dorota Melloch, Małgorzata Gołko. Gratulujemy, potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
      
       Przeczytaj regulamin konkursów portEl.pl.
      
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej