UWAGA!

Wygraj kupon rabatowy na zajęcia z FanRobot

2013-09-10
Aktualizowany 2013-09-23 14:47
 

Zostań fanem robotów, baw i ucz się razem z nami! Zapraszamy na cotygodniowe zajęcia wprowadzające dzieci w wieku 9-13 lat w pasjonujący świat nauki i techniki. Trwa rekrutacja, a zajęcia rozpoczynają się już od października.

Zajęcia z FanRobot to doskonałe połączenie nauki i zabawy dla dzieci. Podczas zajęć budujemy a następnie programujemy roboty. Z nami nauka na pewno nie jest nudna. Dzieci rozwijają zainteresowanie naukami ścisłymi, nieustannie poznają zagadnienia ze świata informatyki, matematyki, fizyki czy mechaniki.
       Podczas kursu wprowadzamy dzieci w nowoczesny świat robotyki. Poznajemy, różne konstrukcje robotów oraz ich zastosowanie w życiu codziennym. Na każdych zajęciach krok po kroku budowany jest inny fantastyczny robot. Za pomocą łatwego obrazkowego języka programowania nasze roboty ożywają. Z nami nauka na pewno nie jest trudna, a wiedza zdobyta podczas zajęć procentuje w szkole. Więcej szczegółów na: www.fanrobot.pl.
      

 


       Dla naszych Czytelników mamy dwa kupony rabatowe z 25 proc. zniżką na pierwszy semestr nauki z FanRobot. Aby je wygrać wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywają się zestawy wykorzystywane na zajęciach z FanRobot. Prawidłowa odpowiedź: LEGO Mindstorms EV3. Oto lista zwycięzców: Anna Butkiewicz i Piotr Szczepański. Gratulujemy! Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
       Przeczytaj regulamin konkursów w portElu.
      

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej