UWAGA!

Wygraj wejściówkę na warsztaty taneczne

 Elbląg, Wygraj wejściówkę na warsztaty taneczne
Fot. Pixabay

Chodzenie na obcasach to dla wielu kobiet wyzwanie i męka. Czy wyobrażacie więc sobie taniec na wysokich szpilkach? High heels Dance zyskuje ostatnio coraz większą popularność. Na czym polega i kto może go praktykować? Już 11 lipca na warsztatach w CSE „Światowid” opowie o tym Paulina Karpińska, tancerka i instruktorka.

Warsztaty organizowane przez CSE „Światowid” w Elblągu, w ramach cyklu „Spotkania z tańcem”, to coś więcej niż zajęcie taneczne – to możliwość zyskania świadomości własnego ciała i umysłu. Kolejne spotkanie poświęcone będzie high heels fitness, czyli ćwiczeniom z elementami tańca, w których wykorzystuje się buty na szpilkach. Fitness na obcasach pozwala wysmuklić i wymodelować mięśnie nóg, pośladków oraz brzucha. Więcej o wydarzeniu pisaliśmy w tym artykule.

 

Dla naszych Czytelniczek mamy do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na wydarzenie. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Za co lubisz taniec high heels?

 

Na wiadomości czekamy do czwartku (7 lipca), do godziny 12. Odpowiedzi przesyłać prosimy na adres konkurs@portel.pl, w tytule wpisując "high heels". Autorki dwóch najciekawszych odpowiedzi wygrają wejściówkę na warsztaty.

 

UWAGA! W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

 

***

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
       Przeczytaj cały
regulamin konkursów portEl.pl

red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama