UWAGA!

Zdjęcie zrobione ze smakiem. Wygraj nagrody!

Sondaż portElu

Które zdjęcie z kalendarza Fotka Miesiąca najbardziej mi się podoba?
Zdjęcie nr 1 25.1%
Zdjęcie nr 2 3.0%
Zdjęcie nr 3 6.9%
Zdjęcie nr 4 7.6%
Zdjęcie nr 5 3.3%
Zdjęcie nr 6 6.9%
Zdjęcie nr 7 10.9%
Zdjęcie nr 8 3.6%
Zdjęcie nr 9 8.2%
Zdjęcie nr 10 5.4%
Zdjęcie nr 11 8.5%
Zdjęcie nr 12 5.7%
Zdjęcie nr 13 4.8%
Liczba głosów: 331. Sondaż został zakończony.

Wybierz najfajniejsze zdjęcie z kalendarza Fotka Miesiąca portElu, a my zaspokoimy Twój apetyt. Zagłosuj w naszej sondzie i napisz, dlaczego właśnie to zdjęcie wybrałeś. Najbardziej wysmakowane uzasadnienie nagrodzimy daniami z NaWynos. Nagrodę mamy też dla autora zdjęcia. Zobacz konkursowe fotki i głosuj!

Uczestnicy Fotki Miesiąca cały rok polują z aparatem na najlepsze ujęcia. Niestraszne im deszcze ulewne i trzaskające mrozy. Wstają ze słońcem, a idą spać aleją gwiazd. Dzięki ich poświęceniu i talentowi powstaje nasz niezwykły kalendarz. I chociaż rok ma 12 miesięcy, u nas zawsze jest trzynaste bonusowe zdjęcie okładkowe.

Wszystkie zdjęcia są super, ale to Czytelnicy portElu wybiorą to, które podoba im się najbardziej. Przedstawiamy trzynaście fotek, w różnym klimacie - także tym pogodowym i rozpoczynamy głosowanie na naszej stronie.

 

Jak wziąć udział w zabawie?

- zagłosuj w naszej sondzie na jedną fotkę

- napisz dlaczego właśnie ta fotka podoba Ci się najbardziej: Wyślij uzasadnienie mailem na adres konkurs@portEl.pl (tytuł maila: fotka)

- najfajniejsze uzasadnienia nagrodzimy kalendarzami Fotka Miesiąca i prezentami z serwisu NaWynos, który oferuje m.in. pizzę na dowóz w Elblągu. Czeka na Was 5 voucherów każdy o wartości 50 zł. Nikt nie pozostanie głodny sukcesu. Zapewnimy pokarm dla ciała i ucztę dla ducha. Bo wszystkie zdjęcia z Fotki są robione ze smakiem.

Autor zdjęcia, które dostanie najwięcej głosów naszych Czytelników, otrzyma 250 zł.

Głosowanie trwa do 9 stycznia do godz. 12. Wyniki ogłosimy tego samego dnia.

Zachęcamy do uczestnictwa w naszej zabawie, ale też do robienia zdjęć i nadsyłania na konkurs Fotka Miesiąca. Kto wie, może za rok to Twoje zdjęcie znajdzie się w naszym kalendarzu?

 

Zdjęcia będzie można obejrzeć w CSE Światowid. 11 stycznia zapraszamy na wernisaż wystawy Fotka Miesiąca, będzie ona czynna w Światowidzie do końca lutego. O szczegółach wernisażu poinformujemy wkrótce.

 

UWAGA! W treści maila należy zawrzeć swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu. Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel."

 

***

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
       Przeczytaj cały
regulamin konkursów portEl.pl

red.

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie