UWAGA!

Zdjęcie zrobione ze smakiem. Wygraj nagrody!

Sondaż portElu

Które zdjęcie z kalendarza Fotka Miesiąca najbardziej mi się podoba?
Zdjęcie nr 1 25.1%
Zdjęcie nr 2 3.0%
Zdjęcie nr 3 6.9%
Zdjęcie nr 4 7.6%
Zdjęcie nr 5 3.3%
Zdjęcie nr 6 6.9%
Zdjęcie nr 7 10.9%
Zdjęcie nr 8 3.6%
Zdjęcie nr 9 8.2%
Zdjęcie nr 10 5.4%
Zdjęcie nr 11 8.5%
Zdjęcie nr 12 5.7%
Zdjęcie nr 13 4.8%
Liczba głosów: 331. Sondaż został zakończony.

Wybierz najfajniejsze zdjęcie z kalendarza Fotka Miesiąca portElu, a my zaspokoimy Twój apetyt. Zagłosuj w naszej sondzie i napisz, dlaczego właśnie to zdjęcie wybrałeś. Najbardziej wysmakowane uzasadnienie nagrodzimy daniami z NaWynos. Nagrodę mamy też dla autora zdjęcia. Zobacz konkursowe fotki i głosuj!

Uczestnicy Fotki Miesiąca cały rok polują z aparatem na najlepsze ujęcia. Niestraszne im deszcze ulewne i trzaskające mrozy. Wstają ze słońcem, a idą spać aleją gwiazd. Dzięki ich poświęceniu i talentowi powstaje nasz niezwykły kalendarz. I chociaż rok ma 12 miesięcy, u nas zawsze jest trzynaste bonusowe zdjęcie okładkowe.

Wszystkie zdjęcia są super, ale to Czytelnicy portElu wybiorą to, które podoba im się najbardziej. Przedstawiamy trzynaście fotek, w różnym klimacie - także tym pogodowym i rozpoczynamy głosowanie na naszej stronie.

 

Jak wziąć udział w zabawie?

- zagłosuj w naszej sondzie na jedną fotkę

- napisz dlaczego właśnie ta fotka podoba Ci się najbardziej: Wyślij uzasadnienie mailem na adres konkurs@portEl.pl (tytuł maila: fotka)

- najfajniejsze uzasadnienia nagrodzimy kalendarzami Fotka Miesiąca i prezentami z serwisu NaWynos, który oferuje m.in. pizzę na dowóz w Elblągu. Czeka na Was 5 voucherów każdy o wartości 50 zł. Nikt nie pozostanie głodny sukcesu. Zapewnimy pokarm dla ciała i ucztę dla ducha. Bo wszystkie zdjęcia z Fotki są robione ze smakiem.

Autor zdjęcia, które dostanie najwięcej głosów naszych Czytelników, otrzyma 250 zł.

Głosowanie trwa do 9 stycznia do godz. 12. Wyniki ogłosimy tego samego dnia.

Zachęcamy do uczestnictwa w naszej zabawie, ale też do robienia zdjęć i nadsyłania na konkurs Fotka Miesiąca. Kto wie, może za rok to Twoje zdjęcie znajdzie się w naszym kalendarzu?

 

Zdjęcia będzie można obejrzeć w CSE Światowid. 11 stycznia zapraszamy na wernisaż wystawy Fotka Miesiąca, będzie ona czynna w Światowidzie do końca lutego. O szczegółach wernisażu poinformujemy wkrótce.

 

UWAGA! W treści maila należy zawrzeć swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu. Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel."

 

***

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
       Przeczytaj cały
regulamin konkursów portEl.pl

red.

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Konkursy

Artykuły powiązane tematycznie