UWAGA!

Pracownica fabryki mebli zakażona koronawirusem

 Elbląg, Pracownica fabryki mebli zakażona koronawirusem

Zarażona koronawirusem kobieta w średnim wieku, o której dzisiaj informował Sanepid, to pracownica fabryki Mebli Wójcik z ul. Mazurskiej. Największy pracodawca w Elblągu wysłał na kwarantannę 14 osób, które miały kontakt z zakażoną osobą. Czekają w domach na przeprowadzenie testów. 

- Jesteśmy w stałym kontakcie z Sanepidem, przestrzegamy wszystkich procedur. Ustaliliśmy 14 osób, które miały w naszej firmie kontakt z zakażonym pracownikiem. Wszystkie są w domu na kwarantannie, czekają na badania, które mają być wykonane w piątek. Zakażona koronawirusem pracownica nie zaraziła się od nikogo z firmy - mówi Piotr Wójcik, prezes Meble Wójcik.

Prezes zapewnia, że w fabrykach elbląskiej firmy przestrzegane są wszelkie przepisy związane z reżimem sanitarnym.

- Dezynfekujemy szatnie, mierzymy temperaturę pracownikom przed wejściem, przestrzegamy wszystkich zasad, by nie doszło do rozprzestrzenienia się koronawirusa w firmie. Uczulamy pracowników, że jeśli mają jakiekolwiek podejrzenia, że mogli mieć poza firmą kontakt z osobą zakażoną, by zgłaszali ten fakt i nie przychodzili do pracy, aż sytuacja się wyjaśni - dodaje Piotr Wójcik.

Osoba, u której stwierdzono koronawirusa, jest zatrudniona w fabryce przy ul. Mazurskiej. Wszystkie fabryki Meble Wójcik pracują bez zakłóceń.

Sanepid informuje, że źródłem zakażenia był osoba z rodziny tej kobiety. Z naszych informacji wynika, że wróciła niedawno z zagranicznego wyjazdu. 

 

 

RG

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Koronawirus

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Coraz częściej koronawirus krąży tu w Elblągu. .
 • I do końca życia w masce. A zaraza nie odpuszcza. Hashtagi: #Kelbiewelbie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  18
  10
  sekonda(2020-08-17)
 • Jakieś dziecko ją zaraziło
 • ups. .. wiadomo było że wcześniej czy później tak będzie. .. smuteczek
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15
  12
  zainteresowanyelblążanin(2020-08-17)
 • Z naszych informacji wynika, że wróciła niedawno z zagranicznego wyjazdu. Jak to się fajnie czyta.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  19
  7
  wredny_typ_II(2020-08-17)
 • Tak patrzę i patrzę na zdjęcie i chyba ja znam.
 • „NIE MA koronawirusa! PROPAGANDA! NIE NOŚCIE MASEK!„ Dalej puste głowy będą to pisać w komentarzach?
 • Czas na Elbląg. Do nas zawsze wszystko później dociera
 • Jezu! Co teraz?! Wszyscy umrzemy :-) :-) :-)
 • Dlaczego nie zgłosiła pracodawcy iż członek rodziny wrócił z zagranicy. .? Przecież przed pójściem np. do lekarza jest przeprowadzany wywiad i tam są pytania dotyczące wyjazdu lub powrotu z zagranicy pacjenta i rodziny. .
 • Test na śmiertelną chorobę bo możesz ją przeoczyć i nie wiedzieć że chorujesz. Boże czy ludzie już tak dalece mają zdegradowane mózgi, że logika to zjawisko u 1/1000 - test to patyk 15 cm wkładany do nosa by pobrać wirusa, ale gdy kichasz to go rozsiewasz, szmata ma zatrzymać coś co niby (z grafik komputerowych)jest mega małe, to jak powstrzymanie komara siatką ogrodową. Gdy pijesz i jesz lody to wirus cię omija, omija też sklepowe za pleksą, która jest śmiercionośna na wirusa, Naukowcy mówią, że zabija go już 10min ekspozycja na UV ale gdzie tam Szumowinowski wie lepiej. Aresztować ludzi na słońcu i wakacjach. Już nie mogę. To kraj upośledzonych ludzi, którym można wmówić że powyżej 180 cm wirus się bardziej roznosi, więc będą łazić na czworaka. Testy jak rosyjska ruletka im więcej ich zrobisz tym więcej masz chorych bezobjawowo na ostrą niewydolność oddechową. Co dalej? Na co jeszcze pozwolicie tym propagandowym oprawcom gwałcącym konstytucje i prawa człowieka? Donosicielstwo? Samosądy covidowe za brak maski? Jak oni z was szydzą na wiejskiej. Smutne szaleństwo i żal patrzeć na niby rozumnych ludzi jak zrobiono im kisiel z głowy za pomocą strachu i telewizorów.
 • Pewnie członek rodziny wrócił z protestów na Białorusi. Tam tłumy po 100 tys ludzi i wszyscy w d. pie mają wirusa, TVN i tvpisy uważają ze Łukaszenka gorszy od wirusa. Ludzie ciemne masy, łykają wszystko.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  19
  12
  Koliber11(2020-08-17)
Reklama