UWAGA!

13. OFSS: przegląd piosenki poetyckiej - zobacz!

Elbląg, 13. OFSS: przegląd piosenki poetyckiej - zobacz!

Sobota, czwarty dzień festiwalowych zmagań upłynął pod znakiem piosenki poetyckiej. To właśnie w tej kategorii od rana odbywały się próby, a po południu przeprowadzono prezentacje konkursowe.

Program przygotowany na przegląd piosenki poetyckiej obejmował 17 pozycji. Artyści z uczuciem wprowadzali publiczność w temat miłości, wykorzystując swoje albo zapożyczone utwory. Specjalnie na 13. OFSS w Elblągu przyjechali oni między innymi z Malborka, Grudziądza, Szczecina, Warszawy, Białogardu, Wejherowa czy Poznania.
     Przy miłości oczywiście spokój i zaduma jest wskazana, ale wokaliści i wokalistki przygotowali również żywe i rytmiczne utwory, które miały w sobie miłość równie pełną namiętności co goryczy.
     Zdenerwowanie i trema dopadały wszystkich. Za kulisami i w garderobie próby nie ustawały. Za to na scenie wszyscy prezentowali się znakomicie. Tuż po występie cieszyli się, mówiąc: dobrze, że już po..., a pytani, dlaczego występują, zapewniali: wychodzę na scenę z miłości, nie po jakieś laury. Ja tylko chcę ludziom coś przekazać.
     Zapraszamy do zobaczenia i wysłuchania wypowiedzi niektórych uczestników sobotniego przeglądu piosenki poetyckiej, który odbył się w ramach 13. OFSS... „czy to jest kochanie?”.
     Aby posłuchać, przejdź do artykułu: http://eswiatowid.pl/?page=news&ShowOne=3280
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama