UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

4. Grafatak - Jadzia vs. Alchim

Elbląg, 4. Grafatak - Jadzia vs. Alchim

Organizowana przez Stowarzyszenie Kulturalne Co Jest? bitwa na rysunki Grafatak cieszy się coraz większą popularnością. W piątek, 24 października w klubie Mjazzga odbędzie się przedostatnia tegoroczna edycja Grafataku, podczas której zwyciężczyni poprzedniego starcia, Jadzia, skonfrontuje swoje umiejętności z pretendującym do miana zwycięzcy Alchimem.

Grafatak to bitwa na rysunki. Stowarzyszenie Kulturalne Co Jest? organizuje rodzaj pojedynku, podczas którego dwie osoby w ciągu trzech godzin w sposób artystyczny (malarstwo, grafika, rysunek) interpretują wybrany, z zaproponowanych wcześniej pięciu, jeden temat.
       Kto, zdaniem zgromadzonej i głosującej na koniec publiczności, zrobi to lepiej, otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 200 zł oraz prawo do uczestnictwa w następnej edycji imprezy.
       Imprezy odbywają się w plenerze (latem) lub w klubie Mjazzga. Podczas pojedynków muzycznie imprezę wspomaga DJ Jawor, a członkowie SK Co Jest? zajmują czas publiczności wymyślanymi naprędce konkursami i niekończącymi się monologami kierownika obiektu.
       Atmosfera podczas graficznych starć jest więcej niż sielska, o czym świadczyć może stale rosnące zainteresowanie imprezą.
       W ubiegłej odsłonie Jadzia pokonała Zwyciężczynię poprzednich dwóch edycji - Edzię, i tym samym przeszła do październikowego starcia grafatakowego, w którym zmierzy się na pędzle i wyobraźnie z Alchimem.
       Piątek, 24 października od godz. 20.
       Klub Mjazzga, wstęp wolny.
      
      
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama