UWAGA!

4. Grafatak - Jadzia vs. Alchim

Elbląg, 4. Grafatak - Jadzia vs. Alchim

Organizowana przez Stowarzyszenie Kulturalne Co Jest? bitwa na rysunki Grafatak cieszy się coraz większą popularnością. W piątek, 24 października w klubie Mjazzga odbędzie się przedostatnia tegoroczna edycja Grafataku, podczas której zwyciężczyni poprzedniego starcia, Jadzia, skonfrontuje swoje umiejętności z pretendującym do miana zwycięzcy Alchimem.

Grafatak to bitwa na rysunki. Stowarzyszenie Kulturalne Co Jest? organizuje rodzaj pojedynku, podczas którego dwie osoby w ciągu trzech godzin w sposób artystyczny (malarstwo, grafika, rysunek) interpretują wybrany, z zaproponowanych wcześniej pięciu, jeden temat.
       Kto, zdaniem zgromadzonej i głosującej na koniec publiczności, zrobi to lepiej, otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 200 zł oraz prawo do uczestnictwa w następnej edycji imprezy.
       Imprezy odbywają się w plenerze (latem) lub w klubie Mjazzga. Podczas pojedynków muzycznie imprezę wspomaga DJ Jawor, a członkowie SK Co Jest? zajmują czas publiczności wymyślanymi naprędce konkursami i niekończącymi się monologami kierownika obiektu.
       Atmosfera podczas graficznych starć jest więcej niż sielska, o czym świadczyć może stale rosnące zainteresowanie imprezą.
       W ubiegłej odsłonie Jadzia pokonała Zwyciężczynię poprzednich dwóch edycji - Edzię, i tym samym przeszła do październikowego starcia grafatakowego, w którym zmierzy się na pędzle i wyobraźnie z Alchimem.
       Piątek, 24 października od godz. 20.
       Klub Mjazzga, wstęp wolny.
      
      
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama