UWAGA!

5. Galeria Muzyki ELektronicznej

 
Elbląg, 5. Galeria Muzyki ELektronicznej

GME, Centrum Sztuki Galeria EL, Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki oraz klub Środowisk Twórczych przedstawiają propozycję nie do odrzucenia - Halloween 2014 z Galerią Muzyki ELektronicznej. Zapraszamy 31 października o godz. 22. Bilety w cenie 10 zł.

To już 5. odsłona tego projektu w murach Krużganka Centrum Sztuki Galeria EL w Elblągu. Wrześniowa edycja była swoistym ukłonem w stronę Techno-ludzi. Tym razem muzycznie idziemy dalej. Headlinerem HALLOWEEN 2014 w ramach nadchodzącej odsłony 'GME' jest człowiek-instytucja na polskiej scenie muzyki elektronicznej - DJ, producent, absolwent Red Bull Music Academy, wyznawca winylowego grania, absolutny magik za deckami - ceniony w Polsce, doceniany na świecie, co potwierdzają także zagraniczne bookingi. Artysta, wizjoner oraz muzyczny indywidualista. Niezmiernie miło nam, że w końcu możemy to potwierdzić.
       Przed Wami - ELTRON JOHN!
       Co by nie powiedzieć o Eltronie, to i tak będzie za mało. To charyzma, prawdziwa pasja i w końcu niebanalna, jakościowa muzyka, którą nie sposób "opowiedzieć" - trzeba doświadczyć!
       Support tej nocy Eltronowi zapewnią rezydenci GME:
       MICHAŁ WILD
       DAMIAN SOKOLOVSKY
       Jaka to melodia?
       Wysokich lotów wysublimowana elektronika od Disco rodem z lat '70, po współczesny, szeroko definiowany house, wyrafinowe Techno oraz inne, bliżej niezidentyfkowane wynalazki brzmieniowe.
      
       LINE UP
       ELTRON JOHN (RBMA / Pets Rec / S1 Warsaw / Kraków)
       MICHAŁ WILD (GME / Elbląg)
       DAMIAN SOKOLOVSKY (GME / Elbląg)
      
       ELTRON JOHN (Red Bull Music Academy / S1 Warsaw / Pets Recordings / Kraków)
       DJ, producent i muzyczny podróżnik oraz wyznawca o niespożytych siłach i bezkompromisowym podejściu do fachu. To człowiek o niebanalnym guście muzycznym, niepoprawny miłośnik winylu, który jako jeden z niewielu nie dał się urzec czarom komputerowego grania. Uczestnik i absolwent Red Bull Music Academy znany wielu ze swojej niebywałej erudycji za mikrofonem. Zainteresowanie muzyką przejawiał od dzieciństwa. Zaczęło się niewinnie - od kaset Steviego Wondera i Queen oraz gitary Alvaro. Ochoczo pogłębiał swoją znajomość krainy dźwięku oraz szeroko pojętej rozrywki, przy okazji współtworząc acid jazzowy kolektyw Act Of Intellect. Eltron John przez lata W krakowskiej Carcy prowadził cykl 'Ktoś Cię Kocha', będący pozycją obowiązkową dla tych zabawowiczów, którzy nie zatracili dzikości serca i głodu nieskrępowanych pohulanek. Po zamknięciu niesławnej kamienicy na Wielopolu szczęśliwie pozostał jeszcze Serwis Inspiracyjno-Informacyjny 'Ktoś Cię Kocha' – w każdy wtorek o godzinie 20 na falach Radiofonii. Można tam usłyszeć wszystko, co najlepsze w kolekcji Eltrona - głęboką, uczuciową muzykę, której korzenie leżą w soulu, disco, psychodelii oraz dubie, a której owoce można znaleźć pośród tego, co zwyczajowo nazywa się house i techno. Eltron ma za sobą lata występów w klubach całej Polski, a także w Berlinie, Barcelonie, Sztokholmie, Nowym Jorku, Wilnie i Londynie. Gościł na większości ważniejszych polskich festiwali takich jak: Selector, Nowa Muzyka, Audioriver, Unsound, Open'er, a także na legendarnym Sonar Festival w Barcelonie. Miał okazję zagrać między innymi z tak uznanymi artystami jak Prins Thomas, Carl Craig, Moodymann, Daniel Wang, Linkwood, Move D, Trus'me, Tiedye, Tensnake, czy Tony Lionni... Jak dotąd jego produkcje ukazywały się nakładem wytwórni The Exquisite Pain Recordings, S1 Warsaw, Uncanny Valley, Koh-I-Noor Records, U Know Me Records oraz Pets Recordings.
       Pozdrawiamy i do zobaczenia!
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama