UWAGA!

A to my

Młodzieżowe Studio Teatru i Satyry zaprasza na premierę spektaklu "A to my". Tematem będzie lekcja wychowawcza, podczas której uczniowie, w dowcipnym sposób, przedstawią problemy młodego pokolenia. Spektakl premierowy odbędzie się 15 maja o godz. 11.00 w elbląskim teatrze.

Młodzieżowe Studio Teatru i Satyry działa pod skrzydłami Teatru Dramatycznego w Elblągu od kilku lat. Członkami grupy są uczniowie elbląskich gimnazjów oraz szkół średnich. Uczą się gry aktorskiej i śpiewu pod okiem Wojciecha Karpińskiego, kierownika muzycznego elbląskiego teatru.
     "A to my" to lekcja wychowawcza, podczas której uczniowie przedstawiają problemy młodego pokolenia. W żartobliwy sposób, przeplatając dialogi piosenkami, dają właściwie "szkołę" wychowawcy. To dla niego jest ta lekcja. W spektaklu występują uczniowie elbląskich szkół średnich. Premierowy pokaz "A to my" odbędzie się 15 maja o godz. 11.00 na Małej Scenie. Kolejne będzie można obejrzeć 16 maja o godz. 10.15 i 11.45.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • tak sie zastanawiam moze by to przedstawienie pokazac o wpol do czwartej rano
 • Jakże trudno jest wpaść na to że skoro treści skierowane są do młodzieży to i termin powinien być dla niej odpowiedni. Niestety uczniowie szkół średnich w tym czasie mają lekcje. Któż się na to wybierze....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  uczennica(2001-05-15)
 • Zapewne nikt nie wierzy, że do elbląskiego teatru w godzinach popołudniowych może przyjść ktokolwiek. Ale to efekt działalności "działu marketingu" naszego teatru ... Nawet teatr Narodowy padłby po takiej "promocji", więc nie ma się co dziwić, żę wybiera się najłatwiejsze rozwiązanie. Zawsze lepiej pospać w teatrze niż na lekcji. można powiedzieć, że w odróżnieniu od telewizji w Elblągu prime time jest w godzinach rannych. Zawsze murowana publiczność - ale jak tak będzie dalek nikt nie będzie mieć szacunku do elbląskiej sceny. Każdy ma to na co zapracował
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Grono Vahovcuv(2001-05-16)
Reklama