UWAGA!

„Alementarz” wyprze akty

Centrum kultury Światowid informuje, że od 25 lutego do 1 marca nie będzie czynna wystawa Bartłomieja Kownackiego. Zastąpi ją ekspozycja „Alementarz” grupy Łódź Kaliska, która będzie prezentowana w ramach Tygodnia z „Rzeczpospolitą”.

Obecnie prace Bartłomieja Kownackiego oglądać można w Galerii Nobilis, a wystawa przeznaczona jest dla osób, które ukończyły 18 lat.
     - Z powodu organizacji Tygodnia z „Rzeczpospolitą” dotychczas prezentowana wystawa zostanie zawieszona, a na jej miejsce wejdą prace grupy Łódź Kaliska pt. „Alementarz” - wyjaśnia Aleksandra Matulewicz ze Światowida. - Jednak po Tygodniu z „Rzeczpospolitą” wystawa Kownackiego wróci do Galerii Nobilis - prezentowana będzie do 13 marca.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Biorąc pod uwagę, iż galeria jest czynna od 8 do 16:00 cokolwiek tam będzie nie ma znaczenia, bo i tak nie da się tego obejrzeć (w weekendy zamknięte) przy normalnych godzinach pracy.
  • Gdy byliśmy niedawno, galeria była zamknięta, ale to dlatego, że jakaś pani zachorowała. Jednak inna pani, z recepcji, bez problemu i uprzejmie nam otworzyła salę i spokojnie obejrzeliśmy wszystkie prace. Było to ok. godz. 17-tej, natomiast podobno wystawa miała być otwierana do godz. 18-tej.
Reklama