UWAGA!

„Alter Ego" jedzie na festiwal

Teatralna grupa „Alter Ego" weźmie udział w II Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Ulicznych Brukarnia we Włocławku. Elblążanie zaprezentują swój najnowszy spektakl "Pomiędzy tym co widzialne a wyczuwalne".

"Alter Ego" jest jednym z sześciu zespołów offowych w Polsce, które zostały zaproszone do udziału w Brukarnii. Młodzi aktorzy przygotowują na ten festiwal spektakl "Pomiędzy tym co widzialne a wyczuwalne". To powrót do charakterystycznego dla "Alter Ego" teatru plastycznego.
     - W naszym nowym spektaklu nie budowaliśmy konkretnej fabuły - mówi Tomasz Walczak, opiekun "Alter Ego". - Bardziej zależało nam na stworzeniu dramaturgii w działaniu, pewnego napięcia w samych obrazach. Rzecz dotyczy czterech podstawowych żywiołów i zależności pomiędzy człowiekiem a przyrodą. Każdy widz będzie mógł odnieść własne doświadczenia, skojarzenia i emocje do plastycznie skonstruowanych obrazów scenicznych.
     - Chcemy tym spektaklem poruszyć wyobraźnię widzów - dodaje. - Niejako zmusić publiczność do aktywniejszego odbioru kultury.
A

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama