UWAGA!

Alter Ego szuka aktorów

Teatralne Studio Młodych Alter Ego poszukuje nowych aktorów.

Teatr Alter Ego działa już 12 sezon. Jest jedną z czołowych grup offowych w Polsce. Opiekunem teatru i reżyserem jego spektakli jest Tomasz Walczak.
     - Alter Ego to teatr offowy, który był laureatem wielu prestiżowych festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych - wyjaśnia T. Walczak. - Do najważniejszych zaliczam Biesiadę Teatralną w Hożycy Zdroju, Tyską Wiosnę Teatralną, Międzynarodowy Festiwal Baltic Satelid w Sejnach, "Famę" w Świnoujściu oraz Czwartą Ścianę w Turku.
     Nowy sezon artystyczny Alter Ego chce rozpocząć z nowymi aktorami.
     - Czekamy na chętnych, którzy muszą spełniać tylko jeden - choć złożony – warunek: muszą interesować się teatrem i mieć tzw. iskrę bożą - wyjaśnia Tomasz Walczak. - Oczekujemy zainteresowania naszą propozycją od gimnazjalistów, uczniów szkół średnich oraz studentów.
     Jak zapowiada Tomasz Walczak, podczas przesłuchania kandydaci będą musieli powiedzieć coś o sobie, zaśpiewać dowolną piosenkę, powiedzieć krótki tekst - prozę lub wiersz - oraz zaprezentować się w etiudach.
     Przesłuchania kandydatów odbędą się 22 i 27 września w foyer teatru o godz. Od 16.00 do 18.00.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Panie Walczak wykrztuś pan po raz który w tej 12-to letniej karierze teatru, jest to nabór kandydatów ???? Może należałoby się zastanowić nad zamianą kierownictwa a wtedy dobrzy aktorzy by zostali ? Być może to wina mr.Walczaka że utalentowane osoby odchodzą !!! Wygórowane ambicje jak mi się wydaje tego pana dotyczą tylko i wyłącznie jego prywatnej osoby. Do tego drogi panie potrzebne jest doświadczenie w pracy z młodymi bądź co bądź ludźmi a pan patrzysz tylko własnego "ego". To "Walczak Ego" tylko "Alter Ego".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Po prostu sympatyk Alter Ego(2004-09-07)
Reklama