UWAGA!

Anatomia świadomości

 
Elbląg, Anatomia świadomości
fot. nadesłana

We wtorek, 25 czerwca, odbędą się kolejne otwarte warsztaty w ramach cyklu "Laboratorium ciała". Tym razem temat brzmi "Anatomia świadomości".

Warsztat opiera się na budzeniu świadomości zasad anatomicznych i kinetycznych ludzkiego ciała poprzez pracę z obrazami i wyobrażeniami. Ma na celu ustalenie przepływu w całym organizmie, który pozwala na pełną płynność, szybkość i siłę ruchu bez generowania niepotrzebnego napięcia. Podstawową zasadą pracy jest poczucie przyjemności i rozluźnienia, które chroni przed nadprodukcją ruchową oraz kontuzjami. Jest sposobem na łagodne i skuteczne poradzenie sobie z trudnymi bądź już kontuzjowanymi miejscami w ciele.
       Warsztat oparty jest na technice Gaga – języku Ohada Naharina (Batsheva Dance Company) oraz poszukiwaniach własnych.
       - Popracujemy nad podstawowymi elementami tego nowego i wyjątkowego języka tańca – mówi Edyta Machul, organizator warsztatów. - Improwizacyjny charakter zajęć stworzy przestrzeń, by każdy mógł na swoim etapie poznawać i eksplorować ww. technikę.
       Większość pracy oparta jest na podstawowym treningu tancerza współczesnego. A warsztaty skierowane są do wszystkich, bez względu na doświadczenie. Warsztaty poprowadzi Anna Haracz, tancerka, choreograf, nauczycielka jogi, założycielka Teatru Tańca i Muzyki Kino Variatino.
      
       Warsztaty odbywać się będą we wtorek, 25 czerwca, na Scenie Na Piętrze w CSE „Światowid” w godzinach 18-21. Na zajęcia „Światowid” zaprasza młodzież i dorosłych zainteresowanych rozwojem w kierunku tańca oraz terapii tańcem. Cena warsztatu: młodzież 30 zł, dorośli 40 zł. Liczba miejsc ograniczona.
       Zgłoszenia telefoniczne 55 611 20 65 oraz na e-mail: edyta.machul@swiatowid.elblag.pl.
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama