UWAGA!

Arka Noego w Elblągu!

W najbliższy piątek na dziedzińcu elbląskiego Muzeum zagra zespół „Arka Noego”.

Będzie to pierwszy koncert grupy w naszym mieście. Jego organizatorem jest parafia pod wezwaniem św. Pawła ojców franciszkanów. „Arka Noego” zagra i zaśpiewa m.in. piosenki z najnowszej płyty „Od rana do wieczora”, która miała premierę 13 maja br.
     Wstępem na koncert, który rozpocznie się o godz. 13.30, będą cegiełki w cenie 12 i 6 złotych. Ojciec Mateusz Stachowski wyjaśnia, że zebrane w ten sposób pieniądze trafią do rodziców 5 - letniej, chorej na zanik mięśni elblążanki, Malwinki Bammes.
     
     ***
     
     W „Arce Noego” śpiewa dziś ponad 40 dzieci, min.: Wiktoria, Róża, Franciszka, Bruno i Henio Friedrichowie, Halszka, Malwina, Michasia i Julek Starostowie, Kasia, Ola i Bartek Malejonkowie, Martyna i Dominik Szczepaniakowie. Dzieciom towarzyszą dorośli: Robert Friedrich, Robert Drężek i Darek Malejonek (gitary), Maria Friedrich i Maciej Starosta (perkusja), Marcin Pospieszalski (skrzypce, bas, klawisze), Mateusz Pospieszalski (saksofony, flety), Michał Garstecki (bas), Karol Nowacki (klawisze), Mikołaj Pawlak (flet), Tomasz Mazur (trąbka), Józef Zatwarnicki (puzon), a także Michalina Slany, która gra na skrzypcach.
SZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • A ja widziałem Arkę już w 2001 roku i to za friko;) było to w Toruniu na Festivalu muzyki chrześcjańskiej :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Mateusz 21-34 ;)(2005-05-30)
 • tzn. podzamcze? tam, gdze kiedyś spotykała się "grzeszna" młodziez z Elbląga?
 • Kto wymyślił taką godzinę rozpoczęcia koncertu???? Fanami zespołu są głównie dzieci, chociaż nie tylko. Rodzice o tej godzinie są w pracy, sami nie skorzystają, ale też nie puszczą swoich pociech bez opieki. Godzina 13.30 to delikatnie mówiąc- zły pomysł.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mama fanka(2005-05-31)
 • godzine dyktuje wykonawca :( a skoro wystep jest charytatywny to i godzine wybrali taka jaka im odpowiadala. Sadze, ze Elblag jest na jakiejsc "ich" trasie i stad ta bezsensowna godzina.
 • tez uważam że godzina koncertu jest niedopasowana - ani rodzice z dziećmi nie pójdą ani przedszkola sie nie zdecydują :( a moja córcia bardzo lubi ich piosenki.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  smutna mama(2005-05-31)
 • ale można trafić z propozycją do szkół i wyjść z dziećmi, kto będzie chciał, oczywiście. I treści i cel jest głęboko sensowny i warto zrobić taki gest, dla kogoś. Jak mogą iść na Plac Jagiellończyka z okazji- nazwijmy to różnych- to mogą iść na taki fajny koncert. Organizatorzy dojdźcie do szkół i dyrektorów, a co mądrzejsi dyrektorzy w mig to załatwią. Pozdrawiam i trudno, trzeba brać , co Bóg daje, a dla chcącego nic trudnego!
 • Cieszę się że zagra Arka. Dziciaczki ich kochają. Mój to prawie wszystkie ich piosenki na pamięć zna. Szkoda tylko żę taka niezręczna godzina.
 • Jasne że dyrektorzy szkół mogą na siłę dzieciaki wyprowadzić na koncert a rodzice obowiązkowo dać na to kasę. Po co dzieciaki mają uczyć się w szkole wystarczy pośpiewać że mały i duży może świętym być. Gruby i chudy też. Niedouczony i mądry też.
 • na siłę, to prowadzą i przygotowują WOŚP, a tutaj jak zwykle, normalnie i dla chętnych. Nie przeginajcie pały, bo to dobry cel i bez zbędnych pośredników, tak jak u Owsiaka. Ludzie zastanówcie się czy wy wogóle macie jakieś sprecyzowane myślenie, czy tylko propagandę i manipulacę, jaką wam poltycy i media wbijają w głowiznę. Dobry cel, madre słowa i świetna zabawa. Ty co to takie głupoty napisałeś pomyśl trochę i nie zaśmiecaj wszystkiego, bo nie w twojej ideologii. Pozdrawiam. mama. Zawsze dla chętnych i za zgodą rodziców. A szkoły powinny uczyć dobrego, żeby takiego oszołoma nawrócić .
 • SYNKU, przerośnięty, czy nie potrafisz obiektywnie pomyśleć o dobrej zabawie dla dzieci i dorosłych. Na Harego, to było obowiązkowe i wtedy nie pisałeś takich bredni, a teraz co ci przeszkadza? Ty SYNKU idż na manifestację polityczną i wybierz Owsiaka lub Harrego P. na swojego królika czyt. króla zycia. Bredzisz synku, a wolność dla ludzi mówiących. szkoły to myślisz, że tylko ideologię i demoralizację mogą promować. Zobacz synku, na ile imprez, które poczynia Wyborcza, Owsiak, Haryy, komuniści- Kwach itp, czynia w naszych szkołach . czy im wolno i z jakiej racji wolno, za jaką cenę? Zanim coś głupiego napiszesz to pomyśl, ciebie mama zaprowadzi tam, gdzie serce jej dyktuje, a my swoje dzieci zaprowadzimy, gdzie dyktuje nan nasze serce. Rodzice mają wolny i suwerenny wybór, a szkoła powinna wesprzeć. A gala filantropów, to może angażować dzieci.......................jak myślisz synku. Wszyscy manipulatorzy, tylko nie prawi i Boży. Czy tak ci sie wydaje. Wybór, co do ciebie, czynisz sam. To twoje prawo! Wolnyś Tomku w swoim wyborze i uszanuj wolność innych. A organizatorów doceń.
 • mama wracaj słuchać swojego Radia M.
 • no, no nie pozwalaj sobie za duzo gownia..u
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  nie mama(2005-06-02)
Reklama