UWAGA!

Babskie dekupażowanie

 
Babskie dekupażowanie
fot. nadesłana

W piątek, 25 października odbędzie się kolejne spotkanie z serii Babskie wieczory. Przy kawie, herbacie i ciastkach panie będą mogły zagłębić tajniki dekupażu, quillingu i papierowej wikliny.

Warsztaty adresowane są do pań w różnym wieku, pragnących rozwijać się twórczo. Babskie wieczory to okazja do odpoczynku w piątkowe popołudnie, w miłej atmosferze oraz wymiany inspiracji i pomysłów.
       - Poprzedni cykl spotkań cieszył się sporym zainteresowaniem, każde zajęcia to inny temat, inne materiały, inne pomysły. Każda z pań, nawet ta, która do tej pory nie odkryła talentów plastycznych mogła znaleźć coś dla siebie – opowiada Helena Wojciechowska. – Te warsztaty to okazja do rozmów, przedyskutowania wzorów, kolorów, sposobów na wykonanie pewnych ozdób czy biżuterii w dodatku przy kawie, herbacie i domowych ciastkach.
      
       Na Babskie Wieczory „Światowid” zaprasza w piątek, 25 października w godz.: 17- 20 na II piętro do pracowni plastycznej nr 45.
      
       Zapisy na zajęcia przyjmuje Helena Wojciechowska pod mailem: helena.wojciechowska@swiatowid.elblag.pl lub telefonicznie: 55 611 20 85.
       Koszt pojedynczych zajęć to 40 zł. Organizatorzy zapewniają materiały plastyczne. Prace stworzone podczas warsztatów są własnością uczestników. Liczba uczestników ograniczona.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)