UWAGA!

Bajkowa wyspa z bajkopisarką

 Elbląg, Bajkowa wyspa z bajkopisarką
fot. nadesłana

Filia nr 5 Biblioteki Elbląskiej na Osiedlu Zawada zaprasza we wtorek 1 marca o godz. 17 dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym wraz z rodzicami na spotkanie z elbląską pisarką Wiolettą Piasecką odbywające się w ramach cyklu „Bajkowa wyspa”. Wstęp wolny.

Wioletta Piasecka - mieszka w Elblągu, jest autorką ponad 40 baśni i bajek dla dzieci, dwóch biografii m.in. Hansa Chrystiana Andersena i Faustyny Morzyckiej, czterech sztuk teatralnych, wielu słuchowisk radiowych, które ukazały się w zbiorach „Zaczarowane bąbelki”, „Bajka na dobranoc”, „Dwie Małgosie”, „Bajka o królewnie”, „Sześć życzeń Natalki”, „Dawno temu…”, „W poszukiwaniu szczęścia. Baśniowa biografia Andersena”, „Włóczęga”, „Domek marzeń”, „Zasłużyć na fiołki. Baśń biograficzna o Faustynie Morzyckiej”, „Księżniczka dziecięcych serc”.
      
       „Bajkowa wyspa” – to zajęcia, podczas których rodzice i ich pociechy mogą spędzać wspólnie czas na kreatywnej i rozwijającej zabawie. Inspiracją do tych zajęć są książki i ich bohaterowie. Filia nr 5 mieści się przy ul. Rodziny Nalazków 20 w budynku Szkoły Podstawowej nr 9 i Gimnazjum nr 1. Zajęcia odbywają się bezpłatnie. Prosimy o zabranie obuwia na zmianę.
      
       Więcej informacji:
       Filia nr 5
       ul. Rodziny Nalazków 20
       tel. 55 625 60 95(96)
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama